Skocz do zawartości
adrian1990_02

Parę pytań przed zakupem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ;)

Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda przeglądanie stron www? Czy je przymula oraz jak chodzi flash player? Jaki jest najlepszy Rom? Mógłby ktoś z tego najlepszego wstawić wyniki Benchmark'u? Istnieje już możliwość podkręcenia procesora, jeśli tak to do ilu? Ostatnie pytanko którego bardziej radzilibyście mi kupić Lark 70.1 czy Goclever I71?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mayex

Z tego co czytalem to w 70.1 flash dziala dobiero po wgraniu innego romu. W 70.2 wszystko dziala i jest leszy polecam ci go. Goclever to to samo tylko nazwa inna.

Teraz pisze z Larka 70.2 :)

---------- Post dołączono o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

Przegladanie internetu jest super, ale polecam przetladarke Dolphina HD lub opere mobile, bo bez tego ani rusz.

teraz siedze na dolphin hd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    boros2

Ten tablet (lark 70.1) to totalna porażka!!! Za ten wyświetlacz oporowy to powinni ich wszystkich wsadzić!!! Przez to,przeglądanie jest BARDZO niekomfortowe! Dotykasz ekranu,żeby przesunąć,a tu włącza się to czego dotknąłeś. Na klawiaturze jak piszesz palcami to dotykasz litery,a wyskakuje ci inna oddalona o dwa miejsca,albo dotykasz litery i ... nic! Jak przeglądam forum tapatalk to co chwila muszę naciskać ten głośny przycisk "powrót" bo chcąc przesunąć w dół otwiera mi temat! A ten post to już ze 20 minut piszę bo ciągle muszę poprawiać błędy wystukiwania na klawiaturze :) Odradzam ci kolego kupno tego badziewia!!! Poszukaj innej tandety w tej samej cenie,ale z wyświetlaczem pojemnościowym. Pozdrawiam.

Sent from my HTC Flyer using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

boros2, widocznie nie umiesz obsługiwać oporowca skoro co chwile w coś naciskasz ... :oczami:

co do tableta to wg mnie ekran jak na oporówke chodzi dobrze, filmy ładnie chodzą, neta też poprzeglądasz... ale obecnie w cenie larka masz goclevera a73 z 512 ramu, ekranem pojemnościowym itp itd :PP promocja w biedronce na niego bodajże od 5 kwietnia za 369zł będzie :o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ab89

... mnie Lark kosztował 280 zł (w Realu). Za te pieniądze nic lepszego nie widziałem. Na stockowym sofcie chodził kiepskawo, ale od czasu przejścia na soft z KTZ (6 easy steps ...) tablecik dostał drugie życie. Myślę, że warto wyhaczyć GoClovera z Biedronki (co prawda 100 zł więcej), ale ponoć ma być na niego update do ICS-a.

Pozdrawiam czytających

ab89

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi