Skocz do zawartości
neXt___

MiniCM7-2.2.2 [10/6/12]Gingerbread 2.3.7/CM7.2 nieoficjalny port dla x10 mini pro

Rekomendowane odpowiedzi

Wyszedł już MiniCM 2.2.0

Tapnięte z X8 przy pomocy Swype

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, ale na X8 i x10 mini, a ten wątek z założenia jest poświęcony na wersję pod mini pro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wyszedł już MiniCM 2.2.0

Tapnięte z X8 przy pomocy Swype

Gumis idź po pisać w dziale x8... ;PP xD

Wysłane z mojego U20i za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedys czaiłem temat i sam zainstalowałem minicm7 v21, dzisiaj troche zapomniałem i lepiej zapytam zanim znowu strace 4 godziny na szukaniu informacji. Mam zainstalowac sobie kernela nAa, potem tego roma dopiero? Z poprzednim romem żadnego kernela nie instalowałem.

Mam tego minicm7 v21, od paulo-xxx, czy po zrobieniu wipe itp. musze znowu bawic się z baterią? Na dzień dzisiejszy mam tak- ładuje telefon do full, odlłacze i trzyma max 18 godzin lub... ładuje telefon do full, odłacze - reset telefonu i bateria trzyma nawet 4 dni (mam s/s). Jakie wnioski? że coś nie gra.. nie powiem a ni słowa że aby otrzymac sms musze właczac 3g.. (sorka za brak polskich znakow)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DaveR1
    Mam zainstalowac sobie kernela nAa, potem tego roma dopiero?

Dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lewy88

Właśnie, a jak wygląda sprawa z baterią? trzyma lepiej? pytam dlatego że na forum ktoś stworzył temat z zapytaniem o iiny rom tylko nie CM7 2.1 bo podobno baterio-żerny jest strasznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to zależy jak go używasz. Ja, jako stary skąpiec, mam włączony smartassv2, 19MHz-320MHz, undervolting i jasność na 20% i przy takim ustawieniu na spokojnym użytkowaniu (kilkanaście smsów, parę minut muzyki i wifi) wytrzyma spokojnie ze dwa dni. Ale osobiście używam go dość intensywnie, więc co wieczór podpinam pod ładowarkę i gitara

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lewy88

Tzn. mi chodziło bardziej, o sam system, czy zostalo coś wprowadzone do wydłużenia żywotności baterii, mając orginalnego andka ma mojej x10MP 2.1 bateria trzymała tragicznie, wgrałem zaraz CM7 v2.1 final i sytuacja nieco sie poprawiła, ale dopiero po wipe batery stats, do 3 dni by pociągneła z tym że mam wyłączone 3g, wszelkie transfery danych, na wyłaczone wifi, wyświetlacz przyciemniony do granic widoczności, mam nie wiele aplikacji, z czego może ze dwie chodzą mi w tle, to wtedy trzyma 3 dni oczywiście bez jakiegoś korzystania, 2-3 rozmowy i kilka smsów, a ja czytam na forum że niektórym osoba trzyma 2-3 dni, ale przy np graniu, lataniu po necie, itd oczywiście w granicach rozsądku, i już sam nie wiem, bo zaczynam sie gubić w tych romach.

Dodam jeszcze że znanalazłem takie powiązanie miedzy żywotnością baterii a apką google maps, po wgraniu tego, bateria pada w zastraszającym tempie, po wywaleniu, znów sie stabilizuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chłopaki marudzili, że MiniCM7Pro od paul-xxx jest prądożerne, na MiniCM7 powinieneś odczuć różnicę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    z tym że mam wyłączone 3g, wszelkie transfery danych, na wyłaczone wifi, wyświetlacz przyciemniony do granic widoczności, mam nie wiele aplikacji, z czego może ze dwie chodzą mi w tle,

przepraszam cie bardzo to po co ci smar-fon skoro z niego nie korzystasz :P Ogólnie bateria trzyma 1.5 dnia czy masz taki czy inny system jeśli z niego korzystasz. Ja wgrałem MiniCM7Pro i odłożyłem go na półkę wytrzymała bateria 7 dni :) ale mi nie potrzeby telefon który leży, ja dzwonie esemesuje wi-fi 3g itp itd i bateria co wieczór jest ładowana ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi