Skocz do zawartości
neXt___

MiniCM7-2.2.2 [10/6/12]Gingerbread 2.3.7/CM7.2 nieoficjalny port dla x10 mini pro

Rekomendowane odpowiedzi

Lewy88

Ano widzisz, już ci tłumacze, używam go często w trasie, np używając apki yanosika :) czesto potrzebuje dostepu do internetu na szybko, a latanie z laptopem i szukanie otwartego hot spotu nie za bardzo mi odpowiada, po za tym lubie minimaliz ;] ten telefon zastępuje mi cb-radio, nawigacje i laptopa :) nie lubie kiedy wala sie mnóstwo kabli, a na koniec dnia trzeba to chować żeby przypadkiem jakiś ambtny złodziej nie wybił mi szyby ;]

Tak przy okazji zapytam, bo właśnie probowałem zainstalowac tego CM7, ale cos mi nie pykło (dobrze ze zrobiłem backup ;]) skoro mam już zainstalowanego tego CM7 2.1 pro, to czy wytarczy ze skopiuje zip tego cm7 2.1.9 na sd i wgram z xrecovery, czy musze używać tego programu do flashu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DaveR1

Ja mam chyba jakąś inną baterie. U mnie moja Xperia ledwo 12H wytrzymuje. o_O

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lewy88

[W]ar[H]ead jezeli masz, orginego andka 2.1 to nie ma sie co dziwić, mi w ciagu nocy wciagało 70% bateri, ja zrobiłem tak, może i tobie pomorze:

oczywiscie miałem zainstalowanego CM7pro, naładowałem telefon do 100% wszedłem z xrecowery i zrobiłem wipe batery stats, potem rozładowałem o 10% baterie i znów podłaczyłem ładowanie i do 100%, zwykły restar telefonu i ten zabieg powtórzyłem 3 razy.

Kolejną rzeczą może być sam odbiornik, który gdy traci zasięg wzmacnia jego siłe pożerając baterie, dobrze jest przełaczyć na 2g, wszlkie wifi, gpsy, i transmisje danych warto wyłączyć, a włączac je tylko w razie potrzeby kolejną sprawą mogą być aplikacje, które maja swoje procesy, np google service które chodzi po wyjściu z neta, a jest nie konieczne, takie aplikacje jak google maps wciągaja baterie jak indor kluski, jakimś task kilerem można je zatrzymać.

Sorka za offtop :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DaveR1

No to akurat wiem, ale z tym wipe battery stats to jest pic na wode. Gdzieś dawałem linka że to nic nie daje. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lewy88

Ponowie moje pytanie.

Mam wgranego CM7pro ver 2.1, zrootowałem telefon samemu wiec ok, ale chciałbym wgrać tego CM7 z tego tematu, ale w instrukcji jest napisane że potrzebny jakis nAa kernel co wogole nie mam pojęcia co to jest, no i odblokowany bootloader, co do tego drugiego to chyba mam odblokowany, bo nie mógłbym wgrać tego cm7pro chyba? wybaczcie że zadaje takie pytania, ale jestem troche zielony w tych sprawach, a szukam i szukam i szukam i nic, fakt ze jest forum xda, ale nie znając dobrze samych terminów to w języku angielskim tym bardziej mi nie pomaga.

[W]ar[H]ead co do tego wipe batery stat, cóż, to nie spowoduje że bateria zacznie dłuzej działać, tylko raczej prawidłowo zliczać stan bateri rozładowany i naładowany, a producent sam opisał, że bateria po jakiś czasie użytkowania zacznie lepiej trzymać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DaveR1

CM7Pro czyli MiniCM7 Pro? Jeżeli tak to ten ROM nie wymaga odblokowania bootloadera. Więc nie jest pewne że masz odblokowany bl.

Jeśli chcesz sprawdzić czy masz odblokowany bootloader to:

Pobierz to (http://www.mediafire.com/?ns3173ca37i0nsz)(hasło www.android.com.pl) i włącz s1tool. Potem podłącz telefon.

Odszukaj linie - RUNNING S1_EROM VER "r8A029" - jeżeli "r" które jest podkreślone MAŁE ® to masz odblokowany BOOTLOADER - Gratz!. Jeżeli jestDUŻE ® to zablokowany.

Co to jest kernel to nie chce mi się tłumaczyć (:P) poszukaj na necie.

Jak wgrać kernel:

http://forum.android.com.pl/f163/instalacja-kernela-szybko-i-bez-ba-lu-dla-x10-mini-pro-106918/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam mały problem, otoz uzywam tego romu razem z kernelem naA 11 i od pewnego czasu mam jakies problemy mianowicie ciagle mi wyskakuje zeby wymusic zamkniecie roznych aplikacji, nawet i ustawien aplikacji czy adw lanuncher w tym romie, mialem go lanucher ale starsznie mulilo mi system i wrocilem do tego ale ten znowu wywala mi bledy zreszta strasznie wolno dziala system, jakies rady?

Wysłane z mojego U20i za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DaveR1

Wgraj od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Otóż tu sie pojawia ten problem, że pomimo ponownego wgrania sa jakies problemy :/ Czy może być to spowodowane tym, że wiekszość aplikacji mam ściaganych z ieta i wrzucanych na karte a nie z marketu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wgrałeś z full wipe?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi