Skocz do zawartości
Damix2

HTC Evo 3D - wydajność w grach

Rekomendowane odpowiedzi

Damix2

Witam

Niepokoi mnie wydajność mojego Evo. Na stocku z Sense w GTA 3 i Modern Combat 3 praktycznie nie dało sie grać. Cieło strasznie. Na LeeDroid v5.3.0 z kernelem v5.3.8 + mod Daemon Virtuous na lepszą pracę dwóch rdzeni, w w/w grach była minimalna poprawa. Dziś zainstalowałem ROMEoS3D v1.3.3. W GTA 3 jest troszke lepiej, ale i tak na SGS ( tak, na jednordzeniowym I9000! ) od kumpla chodzi o wiele lepiej. W MC3 nie było żadnej poprawy.U kumpla śmiga bez przycinki. Niepokoi mnie to bardzo, ponieważ nie po to kupowałem 2 rdzeniowy smartfon z 1GB RAM, aby gry mi gorzej działały niż na prawie 2 letnim, jednordzeniowym Samsungu. Jak jest u Was ? Co mogę zrobić, aby poprawić wydajność mojego Evo 3D ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Goti

nie mam gta i nie mam teraz kasy na karcie żeby kupić ale masz może asphalt 6 hd? Zobacz czy ci tnie, u mnie 0 cięć i jeszcze w żadnej grze nie spotkałem pes, rf 2012 hd, i inne śmiecie ;p I nigdy w gra mi nie cieła, btw jade na stocku :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BigMac

Damix2 co ty gadasz nie ma żadnej przycinki MC3 nawet na stocku kompletnie nie wiem o co Ci chodzi to jest niemożliwe. Mi wszystko działa bez zarzutów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Damix2

Nawet jak ruszasz bronią na boki ? Jaką masz wersje gry ? I jaki ROM i kernel ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BigMac

Shooter beats kernel z shooter virtuos(jakos tak).Procesor na 1200 ale preferuje 1500

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Damix2

A jaka wersja Gry ? Z ciekawosci zainstalowałem wersje 1.0.0 i działa lepiej niż wcześniej, da sie grać, ale wciaz nie ma takiej płynności, jak np. na Galaxy S I9000. O GTA 3 nawet nie wspomne - na Milestone, którą miałem pozyczoną chodziło bardzo podobnie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BigMac

Może masz craka i przez to zacina ,zresztą jesteś jedyną osobą która ma taki problem mi wszystko działa w jak najlepszym porządku może masz hts Evo 3d a nie htc nie mam pojęcia ja stawiam że masz wersje crack i to dlatego bo ja grałem w gta 3 i nie ma problemu ,mc3 też bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Damix2

Mam obie gry kupione. Zresztą wiele jest filmików na YT, które opisują mój problem, np. GTA 3 na Evo 3D

- minuta 5.05,

Tak samo jest na HTC Sensation. Praktycznie na każdym filmiku ścina GTA 3 i MC3...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Goti

gdzie ty tam masz przyciecie w 5:05 ? w tym 1.

W tym 2 filmiku rzeczywiście muli. U mnie takiego czegoś nie zaobserwowałem w żadnej grze...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Damix2

Mówię, żebyscie oglądali od 5:05 minuty. Jakoś widziałem już GTA 3 na Sensation i chodziło tak samo, jak na moim Evo 3D.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi