Skocz do zawartości
Damix2

HTC Evo 3D - wydajność w grach

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Co do MC3 to nie problem romu. ja testowałem wiele, ale wersji gry która nam się sciaga. Może tobie BigMac ściąga się w jakiś sposób inna wersja (ta bez dodatkwoych wodotrysków graficznych).

Jesli nadal nikt nie widzi różnicy w wersji która odpala się na Evo 3d. to się na prawde wkurzę i zrobie porównanie xD

Jaki masz rom i wersję gry? <ciach> :P

---------- Post dołączono o 17:41 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

Co do MC3 to nie problem romu. ja testowałem wiele, ale wersji gry która nam się sciaga. Może tobie BigMac ściąga się w jakiś sposób inna wersja (ta bez dodatkwoych wodotrysków graficznych).

Jesli nadal nikt nie widzi różnicy w wersji która odpala się na Evo 3d. to się na prawde wkurzę i zrobie porównanie xD

Jaki masz rom i wersję gry? <ciach> :P

co do karty. ADATA class10. predkosc karty nie ma nic do plynnosci gry. Owszem Lagi może ona powodować, poprzez niską predkosc doczytywania, ale jesli mamy stały niski FPS to wina przepustowosci Szyny danych, processora i GPU. lub niezoptymalizowanego Romu. ja nei mam problemow z GTA III. działa ok, choc nie testowalem tej wersji z odblokowanymi efekami świetlnymi.

Edytowane przez pulun

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaka
    Napisano (edytowane)

Moander wiem ze na evo odpala się wersja ze wszystkimi efektami. Na optimus 3d odpala sie wersja ze wszystkimi procz efektu rozmycia przy poruszaniu ekranu palcem. Wszystkie inne efekty byly, rozmycie przy bieganiu dzialalo super gladko. I gra chodzila tak samo jak ta bez efektow (kilka razy uruchomila sie wersja z zolnierzem bez odblaskow i nie miala zadnych efektow). Wyzsza rozdzielczosc evo nie powinna robic takiej roznicy. Adreno 220 jest tak wydajne jak gpu omap 4430. To gpu w nexusie musi obrobic nawet 720p a mc3 jest super plynne.. Ale teraz nie mogę sobie przypomnieć czy miało wszystkie efekty... Sprawdzę to.

Co do karty dołączanej do evo to w antutu miala dobra szybkosc. Zapis na poziomie 4, a odczyt 18mb/s bodajze. Malych plikow nie chcialo mi sie testowac.

Tutaj nie wiem czy by cos pomoglo obciecie efektow, ale osobiscie watpie..

Big mac, jaka masz wersje gry i czy zolnierz w menu ma zlote odblaski, czy raczej matowy i ciemny.?

Edytowane przez shaka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nexus odpala bez efektów. galaxy S i galaxy TAB takze. widzialem tylko Galaxy SII na ICSie od kumpla, wygladał tak samo jak na EVO 3d i działał w miare dobrze. ale na moim DHD i tak smigał lepiej, bo nie miał takiej grafiki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BigMac

Grę kupowałem na stronie gameloftu sms-em czyli oryginał, jak gram w jakąś grę to zawsze muszę mieć full ustawienia taki mój wymóg (jak z kompem :D )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaka
    Napisano (edytowane)

Czyli że żołnierz błyszczy się na złoto w menu i jest efekt rozmycia przy poruszaniu widokiem (palcem, nie żyroskopem)

Mi na ics nie udało się w żaden sposób uruchomić gry.

@down: romu z sense 4.0 nie próbowałem, wolałbym żeby na xda pracowali więcej nad aosp cm9

Edytowane przez shaka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BigMac

Nawet na sense 4.0 ? nie udało Ci się go odpalić. Trochę bardzo to dziwne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mi w tej chwili na ICS (Evo3D) tez nie udaje sie odpalic zadnej gry (1.00 1.0.1 ani 1.1.1)

Kupowales na stronie gameloftu? hmm... ja kupowałem w Android markecie, jak byla w promocji za 3pln.

jak myslicie? może to miec coś wspólnego? wiadomo od jakiegos czasu ze gry w markecie czesto nie sa zaaktualizowane albo różnią się od tego co gameloft prezentuje na swoim SITE.

Mimo 3 gwiazdek oceny w markecie, to najlepszy FPS jaki kiedykolwiek powstał na Telefony, grafiką podchodzac pod PS2 xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaka

BigMac u ciebie jest mniej więcej taka płynność? bo na optimus 3d miałem taką jak tutaj:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BigMac

Tak :) nagram może kiedyś filmik żeby wam pokazać nie mam żadnych ścinek :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaka
    Napisano (edytowane)

To może byś nagrał ten filmik bo wszędzie na jutubie albo nie widać za bardzo albo wygląda jakby trochę cielo na evo czy sensation, chociaż u mnie i tak jeszcze gorzej to wygląda niż na filmikach, jakby dali mi adreno 205 zamiast 220..

Kurcze, nie ma real racing 2 pod evo, ani fast five. Myślałem że będzie więcej gier i lepsza optymalizacja a tu chyba mniej ich w markecie.

No dobra zbadałem temat o mc3 i według opinii ludzi to była wersja płynna w miarę i to wersja niby 1.0.1 a później skopali optymalizacje, jak to gameloft, wydaje dużo i byle jak. Nie rozumiem tego też ze żeby zobaczyć parę gier w markecie trzeba build.prop przerabiać. Przecież te gpu jest popularne i powininni dać do marketu bez kombinacji, to high end w końcu.

Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez shaka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi