Skocz do zawartości
Damix2

HTC Evo 3D - wydajność w grach

Rekomendowane odpowiedzi

Heh co do linka na tym Galaxy. Dziala tak samo jak na Moim Desire HD. Ale to znów wersja pozbawiona wszystkich efektów graficznych. Wiec nie może działać źle, skoro mój DHD ciągnął te gre bez żadnej zacinki.

Co do naszego EVO 3D. odpalał ktoś Asphalt 6?? na DHD trzymal mi 40/50fps a tutaj wcina jak szalony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaka
    Napisano (edytowane)

Gram teraz w mc3 ta wersja niby co nie tnie, i jest płynna momentami a momentami są ścinki. I to jest wersja bez efektów.

Gameloft dał ciała przy tej grze..

Odpalalem na ics od virtuoss.

Edytowane przez shaka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jaką masz wersję gry?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mi w ogole nie przycina. Nie wiem jaka to wersja gry, ale jak biegam to sie rozmazuje itd... wiec ta z efektami chyba?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaka
    Napisano (edytowane)

To jest ta niby nie przycinająca wersja, a jednak na procesorach z dwu-kanałowa pamięcią ram (Ti Omap 4430, 4460, lub exynos) to lepiej chodzi ta gierka. Rozmycie przy bieganiu jest tak samo jak u mnie na lg 3d, za to nie ma rozmycia przy poruszaniu ekranem, i dobrze.

Szkoda tylko bo od wersji 1.1.0 można ustawiać czułość żyroskopu i exp dodaje x2 (200exp za kill)

Edytowane przez shaka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co do przycinek, znam z doswiadczenia ten ból rozmowy ze znajomymi o "Grach" także BEZ PRZYCINEK rozumiemy 45/60fps bo znam ludzi którzy przy 20fps widzą piekną i płynną grafikę. Także Foxracer weź na to poprawkę. To dziwne że na jednych telefonach gra odpalała by się zupelnie inaczej niż na innych evo3d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    svzuka

Mi na desire HD który wiadomo jest słabszy od evo którego chyba zakupie, grałosie znosnie, było by zapewne lepiej gdybym miał lepsza klase karty SD i nie miał jej tak zasmieconej, ja bym szukał problemu w szybkosci odczytu z karty SD...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tez mam Desire HD i nie narzekałem na dzialanie gry na Cyanogen mod 7 (taki rom używam od roku xD ) Działał pięknie poza długimi loadingami na słabej karcie.

Co ma karta SD do framerateu? NIC, moze wydłużać loadingi i miejscami "freezować" grę doczytując dane. Choćby to była karta klasy 2, to gra powinna działać płynnie. sam mam 8gb class 2 i 32gb class 10.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi