Skocz do zawartości
Damix2

HTC Evo 3D - wydajność w grach

Rekomendowane odpowiedzi

shaka

Uruchamial ktoś nova3?

Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak. Dziala idealnie. :) na ICS Virtuos Eclipse. Jednak jest to wersja okrojona z Shaderów i Bump Mappingów. także nie spodziewaj się tej grafiki cotrailery z Iphone i iPadów :)

Mimo wszystko gra jest świetna, u mnie nei zwolniła puki co, ani na moment, wiec jest dobrze. Bardzo grywalnie, taki Crysis 2 na telefon :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wohard

Powiedzcie mi czy ktos z Was sprawdzal jak dziala Order & Chaos http://play.google.com/store/apps/details?id=com.gameloft.android.ANMP.GloftMMHM&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5nYW1lbG9mdC5hbmRyb2lkLkFOTVAuR2xvZnRNTUhNIl0. albo jakies inne RPG typu Dungeon Hunter 1 i 2 Dungeon Hunter 2 HD for Android - Play Android Game in HD | Gameloft.

Przymierzam sie do kupna Evo a lubie sobie pograc w takie tytuly i od czasu do czasu w jakies wyscigi i zalezy mi na tym by dobrze one chodzily

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lol123

U mnie na stocku MC3(ze wszystkimi bajerami) i Nova 3 działają idelanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Powiedzcie mi czy ktos z Was sprawdzal jak dziala Order & Chaos http://play.google.com/store/apps/details?id=com.gameloft.android.ANMP.GloftMMHM&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5nYW1lbG9mdC5hbmRyb2lkLkFOTVAuR2xvZnRNTUhNIl0. albo jakies inne RPG typu Dungeon Hunter 1 i 2 Dungeon Hunter 2 HD for Android - Play Android Game in HD | Gameloft.

Przymierzam sie do kupna Evo a lubie sobie pograc w takie tytuly i od czasu do czasu w jakies wyscigi i zalezy mi na tym by dobrze one chodzily

Chodzą jak Korzeniowski po złoto.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Xeii

Czy bez wgrywania romów to normalne, że np. Gta III nie działą mi idealnie płynnie? I znacie jakiś program na androida który mierzy klatki jak np. fraps na kompa? Bo mi np. GTA III trochę przycina, a czekam na oficjalnego ICS i wtedy chcę się zacząć bawić w ROMy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czy bez wgrywania romów to normalne, że np. Gta III nie działą mi idealnie płynnie? I znacie jakiś program na androida który mierzy klatki jak np. fraps na kompa? Bo mi np. GTA III trochę przycina, a czekam na oficjalnego ICS i wtedy chcę się zacząć bawić w ROMy

Jak wgrasz oficjalnego ICS to pewnie przez jakis czas bedziesz mogl sie pozegnac z modowaniem bo bedzie problem z rootem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lanc

GTA praktycznie nigdzie nie chodzi płynnie. Jednak custom rom z nowymi sterownikami do gpu dużo poprawia w GTA ;)

Posted via Tapatalk @ Evo 3D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Xeii

To warto już teraz pchać się w romy czy poczekać i po wejściu ICS dopiero. A fabrycznie jak wygląda sprawa z MC3? Bo na razie mam fifę 12, Nova 3D i te gry bez problemu wszystko płynnie. No i czy znacie program typu fraps tylko, że na andka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GTA praktycznie nigdzie nie chodzi płynnie. Jednak custom rom z nowymi sterownikami do gpu dużo poprawia w GTA ;)

Posted via Tapatalk @ Evo 3D

A co polecasz?

Rozumiem, że masz na myśli ICS?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi