Skocz do zawartości
Damix2

HTC Evo 3D - wydajność w grach

Rekomendowane odpowiedzi

Lanc

Na ICS, którego miałem (Virtuos shooter w jakieś wczesnej wersji) GTA działało jakoś 2x wolniej niż na LeeDroidzie (Android 2,3 z sense 3.0 które mam wyłączone), którego mam teraz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jakub0

Jak w plikach gta3 wywalcie folder audio też tak tnie?

Sent from my GT-P1000 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lanc
    Jak w plikach gta3 wywalcie folder audio też tak tnie?

Sent from my GT-P1000 using Tapatalk

Tak tzn jak? U mnie bez wywalania lekko zwalnia animacja czasami w deszczu. A tak to działa idealnie płynnie O_O

Edytowane przez pulun

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vhoo

Z racji tego, ze jestem nowym uzytkownikiem forum chcialem sie najpierw przywitac:... czesc ; ) Przejde do rzeczy, mam maly problem z moim htc, a rozwiazania tego problemu niestety nigdzie nie znalazlem. Mianowicie, podczas grania w wiekszosc gier moj glosnik strasznie trzeszczy i "pierdzi", tak jakby nie radzil sobie z niektorymi dzwiekami. Gdy w grze jest cicho to jest wszystko ok. Zaobserwowalem cos takiego w m.in. gta 3 (trzeszczy nawet w menu gdy przewijam okienka z jednej strony do drugiej), we wszystkich romach na gameboidzie (pokemony/golden sun etcetc [probowalem roznych wersji romow/gameboida/ustawien klatek]). Nie moglem znalezc zadnej solucji tego problemu, bawilem sie ustawieniami, w koncu zrobilem reset do ustawien fabrycznych, ale dalej nic nie pomoglo. Telefon mam doslownie od paru dni, jest na stockowym icsie i nigdy nie byl rootowany. Jezeli ktos ma pomysl jak rozwiazac ten problem, to bede wdzieczny. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BigMac

Ubierz słuchawki i powiedz jak wygląda sprawa z dźwiękiem. Prawdopodobnie to przez to że HTC dał słabej jakości głośnik do naszych telefonów. Jeszce jedno pytanie gdy słuchasz muzyki na głośnikach nie dostrzegasz taki burczeń ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vhoo

wlasnie zapomnialem napisac, ze nie jest to chyba wina samego glosnika, bo na sluchawkach jest to samo. co do samego dzwieku to gra zdecydowanie gorzej na glosniku niz na sluchawkach, ale jakichs szczegolnych burczen nie slychac, po prostu jakosc jest troche gorsza, ale przesiadlem sie z milestona, ktory gral imho bardz ladnie jak na urzadzenie z androidem, wiec moze dlatego mam takie odczucia co do muzyki, niemniej jednak jak chodzi o same gry to slychac burczenie, trzeszczenie, pierdzenie etc i zmiana zarowno wersji gry/romu/emulatora nie pomaga nic, a nic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BigMac

No to w ten sposób sam Sobie odpowiedziałeś na pytanie. :super:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vhoo

doczytaj ostatnie zdanie ;) chodzilo mi o to, ze jakosc jest troche gorsza gdy chodzi o muzyke, w porownaniu do kamyka, ale jak chodzi o te gry, to jest to po prostu straszne, na zadnym filmiku z evo 3d niczego takiego nie slyszalem, a co jakis nizszy ton, to slychac odglos jakby ktos suche patyki lamal i nie da sie tego sluchac ;s

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BigMac

A jak grasz to głośność na maksa, kolego nie ma innego rozwiązania jak nie ten trefny głośnik co mogło by być jeszcze przyczyną ? Najwyżej słaba jakość dźwięku w grze innej przyczyny nie widzę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vhoo

wlasnie o to chodzi, ze nie mam pojecia, wszystko mam zaktualizowane etc. znajomy wlasnie sprawdzil dokladnie te same wersje gier rowniez na stockowym evo 3d i nie ma tego problemu, dlatego jestem zdziwiony. zobacze czy cos takiego bezdie wystepowac w innych grach, ew. na jakichs custom modach, jesli tak to najzwyczajniej w swiecie oddam telefon na gwarancje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi