Skocz do zawartości
KacpiPL

█ OrĐroiĐ™ 9.0.0 █ [ICS|Sense 4 ● CZE|10 ● APM|BEATS|EQS|TWEAKS] Landscape!

Rekomendowane odpowiedzi

oko22
    Po wgraniu patcha 1.7.2 rom się w ogóle nie uruchamia. Zatrzymuje się na białym tle z napisem HTC. Robiłem nawet wipe'a przed wgraniem 1.7.1 i nadal to samo. Ktoś ma pomysł w czym rzecz??

U mnie było to samo- zrezygnowałem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mieliście wcześniej ICS? Robiliście supercid? Macie aktualne firmware? Pamiętajcie, że po wgraniu romu potrzeba zrobić restart zanim wgracie patch. Jeśli patch się wgra zaraz po wgraniu romu z numerkiem poprzednim bez restartu to wtedy zostajecie na bootloaderze.

---------- Post dołączono o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

My nigdy takiej funkcji nie bedziemy miec.

Powiem Ci, że sprzętowo może nie, ale u mnie zanim się zamrozi aparat to podczas video fotke da się zrobić tak jak w nowych HTC :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wcześniej instalowałem tego patcha mając cid: HTC__32 teraz zrobiłem supercid i niestety to samo (napis HTC na białym tle i zawiecha). Firmware mam 3.32 zdaje się, że nowszego nie ma. Full rom zarówno 1.7.0 jak i 1.7.1 śmigają bez zarzutu tylko ten patch powoduje problem i to dość spory :D. Wcześniej miałem ICS'a wgrywanego przez RUU, to jest mój pierwszy custom.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podałem na stronkę do nas link do pełnego romu 1.7.2. Powinno Ci zadziałać Greenboy:)

-----------------------

Tu prosze macie linka do fajnego rozszerzenia pod Sense 4.0. Dzieki IC teamowi jest możliwe rosie w poziomie! TAK EKRAN TEŻ W POZIOMIE!

http://dl.dropbox.com/u/37519038/ROTATING%20ROSIE.apk

Link jest z mojego dropboxa, żeby nam apk nie przepadł czasami, apk bezpieczny.

Pobieramy APK > instalujemy APK DEV TOOLS > OTWIERAMY DEV TOOLS > ROSIE CONFIGURATION > PRZYCISK ENABLE LANDSCAPE MODE > RESTARTUJEMY LAUNCHER (choćby zmieniając skórkę) > PO ZAŁADOWANIU SKÓRKI OBRACAMY TELEFON = CIESZYMY SIĘ ROSIE W POZIOMIE

:D

iPyAf.png

Więcej moich skrinów

/na xda były przypadki, że telefon utknął w poziomie, jeśli komuś się zdarzy niech próbuje to odznaczyć i zrestartować launcher albo telefon, jesli nadal nic to nadinstalować system. Jeśli znajde inną solucję to podam. Ale w większości przypadków ten mod działa bezproblemowo.

Myślę, że ten dodatek umili wam użytkowanie Sensation ;)

Edytowane przez Mad

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    oko22
    A mieliście wcześniej ICS? Robiliście supercid? Macie aktualne firmware? Pamiętajcie, że po wgraniu romu potrzeba zrobić restart zanim wgracie patch. Jeśli patch się wgra zaraz po wgraniu romu z numerkiem poprzednim bez restartu to wtedy zostajecie na bootloaderze.

Tak, obecenie na InsertCoin 5.1.7, a więc siłą rzeczy wszystkie te warunki spełniłem. Po restarcie i późniejszej instalce 1.7.2 zwiecha na czarnym pulpicie z napisem Sensation. Póki co zostaję na tym, co mam, ale lubię pobawić się Sensacją

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Podałem na stronkę do nas link do pełnego romu 1.7.2. Powinno Ci zadziałać Greenboy

Full rom 1.7.2 śmiga bez problemu. Wielkie Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    empy

nawet podoba mi się to sense 4.0 miałem przez chwile ale BT nie działający skutecznie odstrasza a nie lubię kabli wiszących i plątających mi się

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U Was też jest bardzo słaba wibracja przy przyciskach "fizycznych" i przy pisaniu sms'ów? Jest może jakaś opcja żeby trochę jednak wzmocnić siłę wibracji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fizyczne są osłabione fakt. Albo tak jest w nowych modelach albo to bug, ale nie żeby mi to przeszkadzało. Powiedziałbym, że czułość w SMS jest wręcz teraz idealna.

-----------------

Dodatek dla tych, którzy chcą z powrotem klawisz SZUKAJ a także chcą mieć multitasking, czyli statusbar z ostatnimi plikami oraz menedżerem procesów.

Plik na moim dropboxie, plik bezpieczny.

http://dl.dropbox.com/u/37519038/Recent_Apps_On_StatusBar.zip

JT1a2.png?1

Warto, polecam.

---------- Post dołączono o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

W 1.7.3 poprawiono jakość video :)

Edytowane przez Mad

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi