Skocz do zawartości
KacpiPL

█ OrĐroiĐ™ 9.0.0 █ [ICS|Sense 4 ● CZE|10 ● APM|BEATS|EQS|TWEAKS] Landscape!

Rekomendowane odpowiedzi

yusuf1

Podoba mi sie ten rom. Cos z ta lupa znow jest nie tak;) Zmienili calkowicie jej funkcje. Probowalem szukac w opcjach by to zmienic ale chyba nie da rady. Tylko dzieki OrDroid nie wracam do GB.

Wysłane z mojego Sensation za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jurass
    podczas instalacji nic nie zaznaczaj i będzie wszystko ok

kusisz :) zaraz sprawdze :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeszedłem z Elegancji na ten rom i już przy nim zostaję :) Jak na razie działa płynnie i bez zastrzeżeń.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jurass jesli zaznaczasz rzeczy z sense to je usuwasz bo tam jest napisane co chcesz REMOVE :D a te z AOSP jak zaznaczasz to znaczy które chcesz ZAINSTALOWAĆ :D Ot taki psikus. Więc jak nie zaznaczysz wszystkiego z Sense (możesz zaznaczyć co najwyżej watch i books bo są niepotrzebne) to reszta będzie śmigać :)

yusuf1 - lupa będzie w następnej wersji już normalna jak bylo. bo teraz jest tam menedżer procesów. Ale będzie zwykłe SZUKAJ. A menedżer będzie przy ostatnich otwartych apk, które też dojdą. teraz możesz sobie to zainstalować poprzez mod z posta jak chcesz ;)

---------- Post dołączono o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

Tu masz link yusuf: http://forum.android.com.pl/f321/a-ordroid-1-7-5-a-a-ics-sense-4-0-aosp-a-mar-29-a-landscape-mode-155064/index2.html#post1324407

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jurass

Mad: wiem zaraz posta zedytuje bo chodzilo mi oto co tobie, zrobilem tak ze niczego nie ruszalem i dziala :)

Jest super musze powiedziec , jedyne co to nie pokazuje mi w markecie wogole apki od tytanium backupa :( wiec chwilowo du*a bo nie moge sobie przywrocic swoich rzeczy :(

Sprawdzal ktos kernele od sebastianafm dzialaja z tym romem?

Sent from my HTC Sensation using Tapatalk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz backup to wróć do poprzedniego swojego romu przywróć sobie z titianium, potem to usuń, zrób kopie sobie z mybackup pro i wgraj ordroida. z mybackup backup mi ładnie poszedł :) Poleciłem to yusufowi ale nie wiem jak u niego poszło, ale chyba ok ;)

co do kerneli to sebastiana na razie musimy sobie odpuscic. na xda polecaja do tego kernel od rcmix albo jaki antracośtam. nie dysponuje niestety teraz linkami ale w topicu ordroida na xda co pare stron są jakieś linki. na bricked nie jest tak bardzo zle ale ponoć na kernelu od rcmix bateria na ordroidzie działa najdłużej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jurass

ok dzieki Mad narazie odpuszcze kernel romik smiga ladnie wiec spoko

co do titanium zalogowalem sie przez strone na swoje konto play storu i wyslalem sobie apke od titanium (tu juz pokazywal w wyszukiwaniu) wlasnie sie pobiera na telefonie wiec zobacze co bedzie dalej

pozdro

ps. ladna sygnaturka gdzie daja takie :))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    z mybackup backup mi ładnie poszedł

Ja też bez problemu odtworzyłem kopię za pomocą mybackup.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yusuf1

Az tak sie nie pali z ta lupa wiec poczekam na nowa wersje. Maly blad z kalwiatura w niektorych aplikacjach wystepuje - brak strzalek czasami. Dodatkowo zawsze wlaczalem klawiature dlugo trzymajac menu a tu sie nie da ;) No i czasami minimalnie przytnie sie. Ale uzywanie sense 4 to wszystko rekompensuje.

Poszlo mi z titanium. Ale musialem instalke pirata sciagnac bo mialem taki sam problem jak jurass jednak nie wpadlem na takie rozwiazanie;-) A mybackup testuje narazie.

Wysłane z mojego Sensation za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi