Skocz do zawartości
zygmunt90

Ładowarka biurkowa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od jakiegoś czasu poszukuję ładnej ładowarki biurkowej do swojego ace'a ale jak do tej pory znalazłem tylko to:

COOL Merk podstawka pod telefon AP731998 - cena od 56 zł

Spotkał się ktoś może z czymś ciekawym w tej dziedzinie lub może jest jakieś dedykowane akcesorium do naszego Ace'a?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Face

Ale że niby jak to ma Ci ładować telefon? Żadnego złącza nie ma, poza tym jest wyraźnie napisane, że to jest PODSTAWKA z wbudowanymi czytnikami kart.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Face

No cóż, to też jest tylko podstawka. Tak czy inaczej, żeby ładować na tej podstawce, musisz podłączyć kabelek do portu USB i podpiąć się nim do telefonu. Plus taki, że ta podstawka ma wbudowanego HUBa, więc możesz się podłączyć bezpośrednio do ładowarki. Ale czy to cokolwiek zmienia? równie dobrze możesz przecież podłączyć się do portu w komputerze, a słuchawkę położyć na biurku :)

Niestety, As ma dość nieszczęśliwie port microUSB na górze obudowy, przez co jakiekolwiek ładowarki biurkowe, czy nawet uchwyty samochodowe z możliwością ładowania, będą raczej niedostępne (jeśli się mylę, niech mnie ktoś poprawi)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uchwyt na poziom ustawiasz i jakoś da rade ładować i nawigowac

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Galaxy S też ma port na górze, a jednak Samsung pokwapił się i zrobił dedykowaną ładowarkę biurkową do tego modelu. Trochę się tutaj offtop zrobił. Zastanawiałem się czy nie znalazł ktoś w necie czegoś na wzór ładowarki biurkowej do galaxy S która nadawała by się do Ace'a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To raczej nie przejdzie bo Galaxy S nie ma gniazda na środku tylko przesunięte w lewą stronę także podkładanie czegoś pogorszyło by sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na xda gościu przedstawił ładowarkę biurkową do Ace http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1518331 można samem sie pokusić o zrobienie, użycie CM jako ROM rozwiązuje problem że fon jest do góry nogami (rotacja 180°].

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znalazłem jeszcze cos takiego na ebay'u Samsung Galaxy s2 i9100 Zenis Desktop Dock Charger Optimus 2x dock | eBay

Na xda się tym zachwycali, że za tą cenę do dobry towar z tym, że nie jestem przekonany czy nie będzie za szerokie do asa, bo jakby się miało opierać tylko na gnieździe to prędzej czy później gniazdo by się wyrobiło no i nieda się ukryć, że ace musiałby w tym być do góry nogami chociaż to chyba aż tak źle by nie wyglądało po włączeniu rotacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi