Skocz do zawartości
Bieniu

Instalacja Superuser 2.1 na niezrootowanym romie

Rekomendowane odpowiedzi

pitr
    Niedługo będzie dostępny zrootowany Andek 2.1 i zastanawiam się jaką kolejność przy jego instalacji wybrać. Z tego co poczytałem wszędzie najpierw radzą zflashować radio a dopiero później rom. Po wrzuceniu radia ma być restart. Tylko wtedy system przywróci mi standardowe recovery. Nie schrzani mi to telefonu? Może lepiej najpierw wipe, później flash romu, restart i dopiero flash radia? Nie wiem czy ma to jakieś znaczenie dlatego wolę zapytać co by płaczu nie było ;)

Zrób tak jak mówisz - jeżeli masz za stare radio to najwyżej będziesz miał kłopoty z zasięgiem czy gps - tak czy inaczej żadna tragedia. A po wgraniu romu sprawdzisz czy recovery jest ok i wtedy upgrade radia. Ogólnie z radiem bym nie eksperymentował kiedy recovery tak Ci wariuje bo w czasie samego upgrade'u radie jest restartowane recovery....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bieniu

Zrobiłem dokładnie tak jak radziłeś czyli najpierw rom, później sprawdziłem czy z recovery nie dzieje się nic dziwnego i dopiero później radyjko. Wszystko elegancko się zflashowało i działa aż miło :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi