Skocz do zawartości
yusuf1

Nie wlacza sie - całkowicie padła.

Rekomendowane odpowiedzi

yusuf1

Witam. Jestem u was nowy. Mam problem z Defy. Zmienialem sie niedawno z jednym z użytkowników za sgsa. Pierwsze włączenie i motorolka stawała na logu motoroli. Nie dało sie wejść w recovery ani do bootloadera. W tej chwili nie chce sie w ogóle włączyć. Nie pomogła zmiana bateri. Komputer jej nie widzi. Pragnę nadmienić, ze nie winie tutaj kolegi który mi ja przysłał tylko pocztę bo paczka dotarła do mnie w opłakanym stanie. Listonosze podjarani zbliżającym sie euro chyba zaczęli grać paczka w nogę. Stąd podejrzenie, ze uszkodzenie może byc mechaniczne. Pytanie mam do was, czy jest jeszcze jakaś opcja która można ja próbować naprawic, czy czeka mnie wizyta w nieautoryzowanym serwisie? Może ktoś rozbierać telefon i zauważył coś co może sie łatwo odczepic przy ataku agresji na telefonie?

Wysłane z mojego HTC Sensation za pomocą Tapatalk

Edytowane przez yusuf1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeczytaj faq. Wchodzisz w tryb bootloader i na początek flash oficjalnym foyo z pliku .sbf

Potem napisz, czy wstaje, po tej operacji, czy nie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yusuf1

Nie da rady wejść w ten tryb jeśli mowisz o vol+ i power..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Piaer

Przykra sprawa. Czy to możliwe, że obie baterie są rozładowane i dlatego telefon nie odpala? Jedyne co mógłbys spróbować w tak beznadziejnej sytuacji, to odpalenie zasilając przez USB takim kabelkiem:

[ROZWIĄZANE] Kabel serwisowy do wgrywania softu z pominięciem ograniczeń bootloadera.

Może w transporcie uszkodził się moduł odpowiedzialny za zasilanie z baterii...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yusuf1

Jeszcze raz podjęte do tematu z bateryjka ale jutro bo tylko u znajomego w komisie moge to sprawdzić. Twierdził on, ze bateria była naladowana. Ale jak nie sprawdze samemu to spac spokojnie nie bede mógł ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Baterie pod miernik i bedzie jasne. Jestes 86464 osoba, ktora twierdzi, ze nie moze wejsc do bootloadera, a 86462 osoby mialy rozladowana baterie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yusuf1

To nie bateria bo wlasnie z motoroli ktora byla dawca bateri do mojej pisze tego posta. Znajomy z komisu stwierdzil, ze cos tam lata w srodku wiec juz znam juz chyba przyczyne jej niedzialania.

Wysłane z mojego MB525 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi