Skocz do zawartości
borob92

Co sądzicie o bateria 2000 mAh? Czy bateria nie uszkodzi telefonu?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zastanawiam się nad zakupem baterii o powiększonej mocy w związku z tym nasuwają mi się pytania.

-Czy ktoś już używa/używał baterii 2000 mAh?

-Jak tak to jakiej firmy?

-I czy jest to bezpieczne aby używać takiej baterii?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Edytowane przez borob92

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podłączam się, też jestem ciekaw jak to wygląda

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Goti

Teoretycznie nic się nie powinno dziać, baterie liitowo-jonowe nie "wylewaja" się. Ale za to mogą spuchnąć trochę albo wybuchnąć ale to bardzo bardzo rzadka sytuacja ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jakubhab

Zakupiłem dzisiaj właśnie HTC EVO 3D, również jestem ciekaw jak to wygląda w praktyce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
    Przydatne linki:
    Pierwsze kroki na forum
    Zmiana tytułu wątku
    Jak poprawnie nazwać temat
    [Pytanie] Bateria 2000 mAh[/WARNT]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim skromnym zdaniem 2000 mah - 1730 to tylko 270 mah, i nie oplaca sie wkladac do telefonu jakis nieoryginalnych akcesoriow ktore sa watpliwej jakosci. Bateria do evo 3d jest takich rozmiarow ze mieści sie spokojnie w moim portfelu, troche kontrowersyjne rozwiazanie, ale wole to niz noszenie ladowarki czy wkladanie nieodpowiednich komponentow do telefonu, w przypadku jakichs powiklan moge miec pretensje do sklepu albo htc, ale sumienie mam czyste. Baterie zmieniam gdzies w srodku dnia bo duzo uzywam fona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Evo ma w zestawie bardzo dobrą baterię. Problemem jest niezoptymalizowane zarządzanie energią w większości romów.

Lepiej jednak leczyć przyczyny, a nie skutki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Evo ma w zestawie bardzo dobrą baterię. Problemem jest niezoptymalizowane zarządzanie energią w większości romów.

Lepiej jednak leczyć przyczyny, a nie skutki.

A czy wiesz coś na temat czy nowy android ICS pomoże coś z optymalizacją zarządzania energii? Czytałem, że ma pomóc w zarządzaniu energią dla procesora dwurdzeniowego.

Co do baterii 2000mAh.

Dołożenie 15% pojemności baterii chyba nie jest warte ryzyka wkładania baterii z nieznanego źródła.

HTC ma w zwyczaju w późniejszym terminie wypuszczanie większych baterii do poszczególnych modeli?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A czy wiesz coś na temat czy nowy android ICS pomoże coś z optymalizacją zarządzania energii? Czytałem, że ma pomóc w zarządzaniu energią dla procesora dwurdzeniowego.

Co do baterii 2000mAh.

Dołożenie 15% pojemności baterii chyba nie jest warte ryzyka wkładania baterii z nieznanego źródła.

HTC ma w zwyczaju w późniejszym terminie wypuszczanie większych baterii do poszczególnych modeli?

ICS powinien wydłużyć pracę na baterii (tak chyba też było w przypadku Sensation). Z tego co mi wiadomo HTC nie wypuszcza baterii o większej pojemności niż te które są w zestawie z nowym telefonem.

Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ICS powinien wydłużyć pracę na baterii (tak chyba też było w przypadku Sensation). Z tego co mi wiadomo HTC nie wypuszcza baterii o większej pojemności niż te które są w zestawie z nowym telefonem.

Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2

Powtórzę się może nic tylko czekać na ICS dla EVO. Aby było warto.

Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi