Skocz do zawartości
colorowy

[XWLPG]SensatioN ROM 3.5 ICS

Rekomendowane odpowiedzi

Vasago

Filmowy, ale wipe chyba pomogl bo teraz z kolei mam wrazenie, ze niektore ikony sa wrecz wyblakle ;) Pewnie to szok po tych wypalajacych oczy, ktore dostalem zaraz po wgraniu ROM-u ;)

Poki co w stosunku do starego Sensation brakuje mi przede wszystkim mozliwosci konfigurowania ekranu wylaczania telefonu. Mam tez wrazenie, ze Apex jest strasznie niestabilny w momencie kiedy kilka operacji wykonywanych jest jednoczesnie. Juz dwukrotnie w takiej sytuacji sie wywalil i telefon wisial przez kilkadziesiat sekund z czarnym ekranem.

Nie rozumiem tez czemu dali opcję tworzenia folderów bez mozliwości przeniesienia ich do szuflady z aplikacjami. Brakuje mi tego na tyle, ze zastanawiam się czy nie wrócić do Go Launchera.

No ale to oczywiscie uwagi do opcjonalnego launchera. Sam ROM poki co wydaje sie byc OK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po wgraniu romu całkowicie przestała mi działać wibracja. Zaciekawił mnie jej brak przy dotykaniu klawisza wstecz. Potem okazało się, że zniknęła na zawsze... Dodam, że przesiadałem się z romu I9100 XXLPQ (wątek --> I9100 XXLPQ Android 4.0.3 (Oficjalny ICS dla Polski)). Próbowałem wszyskiego w opcjach, wgrałem kilka innych romów, zrobiłem pełny wipe. Na koniec spróbowałem wgrać jeszcze trzyplikowca odinem (I9100XWKK5 MULTI CSC), jednak i to nie pomogło. Przeszukałem forum ale jedyny zbierzny temat jaki znalazłem ( Totalny brak wibracji) nie daje mi odpowiedzi. Różnica polega na tym że zanik wibry to dokładnie moment zmiany romu. Sprawdzałem też testem wibracji *#0842# . Nie chce mi się wierzyć, że przez wgranie customu można fizycznie uwalić wibracje.

Jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vasago

A w ustawieniach systemu masz ją włączoną?

Kontynując moje narzekania - niestety te problemy to nie wina launchera, bo na GO i Nova jest dokładnie to samo. Jezeli jakas aplikacja sie sypie (co poki co dzieje sie niepokojaco czesto), to telefon potrzebuje dluzszej chwili zeby wrocic do zycia. Na GB FC to byl przynajmniej krotki moment.

Dodatkowo, co juz zupeklnie mnie zaskoczylo, niektore aplikacje twierdza, ze nie zostaly zakupione w Markecie, ale po przekierowaniu do G-sklepu i kliknieciu w "otworz" dzialaja jakby nigdy nic :eek: Zeby uniknac oczywistego pytania - nie, to nie sa piraty.

Edytowane przez Vasago

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam wszedzie wlaczona. Juz probowalem wszytkiego od momentu wgrania wczoraj tego romu telefon nie zawibrowal anina ulamek sekundy... a odnosnie sypiacych sie luncherow. Na wszytkich ostatnio to samo. Wszytkie customy to tylko udawanie czystego ics'a bez specjalnego dbania o stabilnosc softu. Zreszta nawet oficialny LPQ nie jest demonem szybkosci ani stabilnosci... sorki za maly off top

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

SensatioN 2.0 ani razu mi sie nie zawiesil. 3.0 natomiast sprawia mi pare problemow. Wspomnialem ze przy filmach flashowych nie dziala fullscreen dodatkowo kopiujac jakis tekst przegladarka sie zawiesza. Mowa o Dolphinie mini. Poki co wracam do oryginalnego ICSa. Moze jak wyjdzie lepsza wersja to do niego wroce

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sooty

Ma ktoś problem z synchronizacją KIES. Nie wykrywa mi urządzenia. Wł/Wył debugowanie oraz 4 x Wipe nie pomaga. Jakieś pomysły ?

Edytowane przez sooty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy da się wyskubać z tego ROM-u theme i panel 15 przełączników (lidroid mod) -> wygląd mi się podoba, co do reszty to wolę mój obecny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście :). Możesz zająć się przekładaniem każdej grafiki plus skrypty których autor użył do "spięcia" motywu w całość. Powodzenia :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cofam wszystko co zle powiedzialem o tym romie :))) Jest swietny!!! Co do problemu z flashem to ewidentna wina Dolphina Mini - Nna Dolphie HD wszystko smiga jak talala. Rom piekny i stabilny. Najlepszy jak dla mnie. POLECAM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    murgen

Wszystko fajnie tylko nie dziala mi aplikacja Kindle, zalogowuje sie , klikam na ksiazke i sie zamyka !!!!!!!!!!!!!!:cii:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi