Skocz do zawartości
colorowy

[XWLPG]SensatioN ROM 3.5 ICS

Rekomendowane odpowiedzi

Używałem go kilka dni i wszystko było ok ale dzisiaj nagle samo z siebie wszystkie kolory zmieniły się na negatyw ! Wyłączyłem i włączyłem go i nawet logo Samsunga , wszystko było w negatywie , czym to może być spowodowane ? dopiero wipe pomógł ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

miałem taki objaw 2x ale na innych róznych (nie Sensation) romach, stało się to w momencie grania (w 2 różne gry) może coś tam sie przegrzało

rada - wyjąć baterię sam restart mi nie pomógł po wyjęciu baterii wszystko wróciło do normy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

- Kernel Syiah 3.3.2

czyli 4x home powoduje negatyw, tak samo powrót do normalnych kolorów :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kardon

Witam,

Dokonałem wgrania tego ROMu (SensatioN ROM 3.5) dzisiaj i mam odczucie że zużycie baterii drastycznie przyspieszyło. Telefon zablokowany, nie jest używany (ale włączony) i 1% baterii spada średnio co 10-15 minut. To normalne? Przed wgraniem raczej tak szybko bateria się nie rozładowywała.;/

Powiedzcie mi jeszcze proszę, czy po wyborze na "deafault" opcji wyglądu ekrany na wersję z 5-cioma ikonami na dole (niestandardowy tweak) da się ustawić tapetę animowaną (brakuje opcji "tapeta" po wciśnięciu klawisza ustawień)? Ponadto jak ponownie uruchomić opcję możliwości wyboru wyglądu ekranu (początkowo po wciśnięciu klawisza HOME była opcja wybory tweak pomiędzy standardowym a niestandardowym) po wciśnięciu klawisza HOME.

Sprawa 3-cia. Po wgraniu tego ROMu i podłączeniu komputera pod USB komputer ma problem ze sterownikiem (ODIN, ładowanie działa, ale Kies nie wykrywa...). Czytałem wiele postów na forum z tym wątkiem ale chciałem się zapytać czy to nie jest przypadkiem wina tego ROMu? Kernela? Przed jego wgraniem (sieciowy ROM) takich kłopotów nie zauważyłem.:(

Jest to mój pierwszy post na tym forum oraz jestem nowym użytkownikiem SGS2 zatem proszę o wyrozumiałość.

Przeszukałem forum w celu odnalezienia podobnego przypadku ale nie znalazłem zapytań odnośnie tego ROMu i owych kłopotów.

Pozdrawiam i z góry wielkie dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@kardon

Z użycie bateri na tym romie to standart mianowicie dlatego iż jest to modyfikowany ROM samsunga a samsungowskie ROM'y lubia żreć baterie a syiah kernel nie jest aż tak energo oszczędny jak się uważa .

Hmm co do drugiego pytania nie oriętuje się zabardzo ale tapeta animowana powinna działać.

Trzecie pytanie kies nie wykryje telefonu ponieważ jest to cumstom ROM a odin w download mod wykryje tb telefon. I nie jest to wina kernela :D

Używałem twgo ROM'u i sparzyłem się tylko tym że niektóre widgety nie działały :(

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest wersja nr 4 czy ktoś może jej używa?

Tapatalk @ Galaxy S ||| Marble White

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    supi9

Wrzuciłem tą 4 na sprzęta. Zauważyłem problemy z ustawieniem tapet jeżeli używa się innej galerii niż ta z galaxy note'a. Gry HD chodzą. Na razie to tyle.

Po kilku godzinach można powiedzieć, że zużycie baterii jest umiarkowane.

Edytowane przez supi9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dibo29

Od wczoraj testuje w/w rom i stwieradzam na podstawie kilku godzin zabawy ze rom godny polecenia, dziala bardzo szybko i na razie nie zwiesza sie. Poprzednio mialem Dilidroid jesli przekrecilem nazwe to sory ten zas byl bardzo awaryjny czesto sie zacinal i tylko reset dawal rade. Jechalem na nin tylko ze wzgledu na wyglad i wytrzymalosc baterii.

Jestem wybredny co do wyboru romow i sporo ich mialem, nie lubie standardowego wygladu ics wiec zawsze szukam czegos co go nie przypomina.

Ten rom jest naprawde ok mogli by tylko zrobic tak jak jest w paranoid android, Podzielony ekran na pol w niektorych apkach typu gmail, kontakty...

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam Sensation 4 od tygodnia prawie i jestem zachwycony. Touchwiz sie nie wywla, chodzi plynniej niz Rr 2.6.1 w trybie oszczedzania baterii, bateria trzyma przy wlaczonej synch, danych, i dosyc intensywnym korzystaniu z telefonu, duzo wiadomości internetowych, ekran dochodzi do 3h uzycia w trybie auto, no generalnie i wyglad, i osiagi i zycie baterii jest bardzo zadowalajace. Narazie nie zauwazylem zadnych problemow z romem. Czasem przegladarka sie przytnie jezeli ma sie duzo kart otwartych, ale poza tym jedt git. Nie dziala tylko widget kalendarza i agendy, poza tym wszystko smiga az milo. Plynnie i skowyrnie:)

Edited:

W klawiaturze systemowej nie ma polskich znaków. I to tyle.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Edytowane przez sponczbob

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sebaP

U mnie na klawiaturze samsung są polskie znaki rom sensatioN 4.1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi