Skocz do zawartości
colorowy

[XWLPG]SensatioN ROM 3.5 ICS

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Sensation 4 od tygodnia prawie i jestem zachwycony. Touchwiz sie nie wywla, chodzi plynniej niz Rr 2.6.1 w trybie oszczedzania baterii, bateria trzyma przy wlaczonej synch, danych, i dosyc intensywnym korzystaniu z telefonu, duzo wiadomości internetowych, ekran dochodzi do 3h uzycia w trybie auto, no generalnie i wyglad, i osiagi i zycie baterii jest bardzo zadowalajace. Narazie nie zauwazylem zadnych problemow z romem. Czasem przegladarka sie przytnie jezeli ma sie duzo kart otwartych, ale poza tym jedt git. Nie dziala tylko widget kalendarza i agendy, poza tym wszystko smiga az milo. Plynnie i skowyrnie:)

Edited:

W klawiaturze systemowej nie ma polskich znaków. I to tyle.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Potwierdzam słowa przedmówcy. Co do baterii to 3h i 55minut ekranu przy włączonym wifi w domu i wymianie danych w pracy i to bez trybu oszczędzania energii. Co do widżetu kalendarza to wgrałem sobie S3 planer który jest znakomity ale działa tylko z TuchwizUX(z S3) a oto nam przecież chodzi.

Podsumowując, w końcu jest rom, który godnie może zastopić Omege v15 a sprawdzałem ich mnóstwo z czego większość nie zagościła dłużej niż 12 godzin. B-)

Flash'ocholik :-P

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Yary

Dopiero wrzuciłem jako drugi ROM na Syiah 4.1.5. Pierwsze wrażenia- super płynny;). Jednak trzecie wrażenia- lekki zawód. RR 2.7 wyraźnie go bije...

Edytowane przez Yary

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest Sensation 4 ? może ktoś podać link do rom'u ?

Nie zauważyłem na początku mamy linka do downloadu xD (gapa ze mnie :P)

A możecie podać config jakiego używacie w połączeniu z Sensation4 ? Tak z czystej ciekawości pytam.

ExTweaks jest ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie, SGS2 mam drugi dzień jednak zdążyłem przetestować kilka ROMów i ten jest wręcz idealny, ale mam problem:

Telefon chodzi super płynnie ale czasami łapie freezy kilku sekundowe, aż czasami tak długie że muszę resetować go przyciskiem.

Wersja 4.1 takty 200-1.4

Co prawda bawiłem się w undervolting ale bez szału z wartościami. Właśnie zresetowałem wszystko i testuję.

Jeszcze jakby to opisać... Zawiesza się tak jakby kończył się RAM, a tego jest /dużo/.

Jakiś pomysł? Bo ROM naprawdę wymiata :)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Notatka od Moderatora: Szewcu72
    wykrzyk.png Regulamin- Ogólne zachowanie.
    Edytowane przez Szewcu72

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witka

takie krótkie pytanie rom mam od kilku dni i po prostu marzenie dla mnie jest tylko jedno ale preinstalowany widget pogody pomimo zaznaczonej aktualizacji co godzinę nie aktualizuje się czy ktoś też tak ma? ewentualnie jak sobie poradziliście z tym problemem? Rom 4.1 naprawdę godny polecenia super płynny i szybki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie też ma jakieś problemy z automatyczną aktualizacją.

Poniekąd rozwiązałem mój problem - nie można dodać widgetu Google Now na pulpit w launcherze TW UX bo się wysypuje co chwilę.

Czasami wciąż ma problem z wywaleniem się co skutkuje freezem całego systemu, ale i tak super launcher :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zainstalowałem dzisiaj i również jestem strasznie zadowolony :) do szczęści tylko dodałem lockscreen i video player z s3, oraz galerie z note :) mega szybki i coś innego jeśli chodzi o wygląd :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie niestety bardzoooo wolno działają przejścia a także efekt crt. Jest na to jakaś rada?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy Wam też w wersji 4.1 zniką co jakiś czas statusy w widgecie facebooka? Pomaga ponowne dodanie go na pulpit, wtedy opisy znów są, lecz na jakiś czas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mpyro

Witam,zainstalowałwm Sensation 4.1 i jest bardzo fajny z tym ze mam 1 problem.Po kliknieciu apki aparatu wyskakuje mi nap[is bym wyłączył pamieć masową usb i wychodzi do pulpitu.Co moze byc tego przyczyną?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi