Skocz do zawartości
algeroth

ROOT po aktualizacji do ICS

Rekomendowane odpowiedzi

Hej ;) po aktualizacji do ics chce sobie zrootowac telefon bo muszę przywrócić parę aplikacji z titanium backup. Czy wiecie jak to zrobić? Mam obecnie hboota 1.27.0000 a takiego nie ma na liście w revolutionary. ;P

Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    michpo

Mam bliźniaczy problem. Jakby ktoś mógł zamieścić, lub przekierować do jakiejś instrukcjii, to będę wdzięczny. Jak chodzi o Androida, to jestem narazie żółtodziobem. Nie kompletnym, ale rootowania jeszcze nie robiłem, a Sensation mam 2 tygodnie i jestem już po updacie. Preferuję łatwe i bezpieczne sposoby. I takie tutaj zamieszczę szybkie pytania. Czy mogę to odwrócić roota i mieć dalej gwarancję? Czy da się zrootować, bez wgrywania przy tym jakiegoś romu i w ogóle? (TO pytanie z poza działu, ale może po prostu nawet mi nie warto próbować robić roota) Czy działa sixaxis sterownik z mapowaniem klawiszy? Bo jak nie, to sobie roota odpuszczę. (Dla moderatorów, jeżeli nie podoba wam się, co piszę, proszę nie kasować tego posta, dajcie mi po prostu raz się dowiedzieć. Nie potrzebuję więcej)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

s-off zostal mi ze starszego andka a mam napis locked

czy jak recznie wgram cwm a pozniej plik rootujacy to sie uda i sie zrootuje ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

gdzieś na forum wyczytałem, że revolutionary nie obsługuje hboota z icsa (przynajmniej wczoraj tak było jeszcze) więc nie da rady jak na dzień dzisiejszy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"HTC Sensation (Z710e)

ROM: 3.32.401.5 (IML74K) ROOTED | HBOOT: 1.27.0000 S-OFF | Recovery: Stock | Radio: 11.69.3504.00U_11.22.3504.07_M | Kernel: RCMix ICS Kernel" Na XDA ludziki mają zrootowanego ICS-a potrzebny ktoś kto to ogarnie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No przydałaby sie taka osoba ;pp root by sie przydał na ten moment

Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smogg

Prosił, prosił i wyprosił... :E

Znalazłem coś takiego:

Mini How-to w wersji 4EXT - xda-developers - View Single Post - [Guide] to Installing S-off, Unlocking, ClockWork, Root, SuperCID & S-on

Ewentualnie do podmiany zamiast 4EXT - CWM do instalowania z paczki .zip w hboot'cie: xda-developers - View Single Post - [ROM]Shipped Pyramid ROM Collection

Później w recovery flash paczki o nazwie "su-3.0.7-efgh-signed.zip" (celowo nie podaję linku - zdeterminowani i wiedzący co robią znajdą, a ci, którzy mają problemy ze znalezieniem i zrozumieniem po co to, nie powinni tego robić).

I gotowe* :]

Podziękowania dla Sorena za sprawdzenie i potwierdzenie działania powyższej metody.

* Nie testowałem tego na własnej słuchawce, bo wróciłem do 2.08 :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Soren

Potwierdzam że działa. Dla zainteresowanych tutek via PW.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Remik

Siema, nie możecie po prostu wgrać jakiegoś starszego RUU ? Hboot się przypadkiem nie zmienia ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

też potwierdzam działanie sposobu o którym pisze Smogg i Soren:) a co do instalacji starszego ruu- ten sposób jest sporo szybszy:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi