Skocz do zawartości
algeroth

ROOT po aktualizacji do ICS

Rekomendowane odpowiedzi

No mam S-ON i nie wiem jak się tego pozbyć, w Desire S to wbijałem na revolutionary i po krzyku, wczoraj dostałem sensation odrazu zaktualizowanego do ICS wersja oprogramowania 3.32 i już tak kolorowo nie ma

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smogg

W takim razie najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie poczekać na revolutionary. W razie problemów przywrócisz S-ON i słuchawka pójdzie na serwis, a jak będzie dobrze,to po prostu będziesz się nią dobrze bawił ;)

Czytałem o jakiejś opcji downgrade nieposiadając S-OFF, ale to sporo zabawy i nie mam teraz tego pod ręką.

Wysłane z mojego HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

potwierdzam dzialanie tej metody

wczesniej robilem tak samo tylko mialem starsze wersje plikow dlatego nie zaskoczylo

w koncu :

'twoj android jest teraz adfree' ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    macyeq

Również potwierdzam, wszystko sprawnie i bez bólu :)

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Smogg jest więcej chętnych na downgrade z S-ON jakbyś cos gdzieś wyczarowal :-)

Wysłane z mojego HTC Sensation Z710e

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smogg

@Eden Prime: Jednej z metod, o której myślałem nie mogę teraz znaleźć na XDA :(... nie chcę nic sugerować opierając się tylko na miksie przeczucia i pamięci, bo może to zaważyć na czyjejś słuchawce, a nie chcę mieć bricka na sumieniu. Przepraszam, jeśli zawiodłem czyjeś nadzieje, na szybkie rozwiązane problemu downgrade przy S-ON.

Z pozytywnych informacji - lada moment możemy się spodziewać Juopunutbear S-OFF ([sOFF] Juopunutbear S-OFF internal testing - HTC Sensation (and XE) 1.23, 1.27 HBoots - xda-developers), a myślę, że można w to wierzyć - zajmuje się tym ta sama ekipa co możliwością skutecznego unbricka Sensacji po próbie założenia S-ON ([beta is over. Release coming] Sensation Unbricking Project - xda-developers).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko w jak najlepszym porzadku. Tylko poki co mam problem bo sklep play mi nie dziala po zrootowaniu ;x

Edytowane przez algeroth

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale co wszystko w najlepszym porządku? Zrobiłeś roota i recovery mając S-ON na 4.0.3 czy co?

Wysłane z mojego HTC Sensation Z710e

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bakk1

Sposób Sorena jest szybki i prosty, ale bez supercida raczej nic z tego nie będzie, bo nie rusza upgrade fw, a samego supercida nie ustawi się bez s-off i kółko się zamyka ;) A szkoda

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi