Skocz do zawartości
zzaskoczenia

Kontakty a kopiowanie na karte sim.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem od niedawna posiadaczem tego cuda a8) . Mam pytanie odnośnie kopiowania kontaktów. Istnieje możliwość przekopiowania kontaktów na kartę sim? Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może nie najlepiej opisałem problem. Posiadam Ere G1, to jasne, po zakupie włożyłem swoją kartę sim do G1 i z karty sim przekopiowałem do telefonu kontakty. Po jakimś czasie nazbierałem więcej kontaktów i teraz te nowe kontakty z pamięci telefonu chce wrzucić na sim. Link kolego 'iPhone' który przytoczyłes tyczy się troszkę innej sytuacji. Użyłem opcji " szukaj " ale nie znalazłem postu odnośnie tego czego szukam. Mam nadzieje, że mój problem opisałem tym razem trochę lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też mam tą zagwozdkę, nie mam kompletnie pojęcia jak skopiować kontakty z tela na sim. W najprostszych telefonach to jest, a tu nie mogę znaleźć.

Po krótkich poszukiwaniach znalazłem Contact2Sim 1.3 . Działa świetnie.

Edytowane przez willson81

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Abe0

Mam aplikację do kopiowania kontaktów na kartę sim Contact2sim,ale mi nie działa. Nie wiem jak skopiować kontakty na sim. Czy ktoś może pomóc ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odgrzewam temat. Też próbowałem z Contact2Sim, nawet z v1.22, która teoretycznie ma działać na wszystkich systemach, ale u mnie nie działa nic (htc Desire Android 2.2)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przyczynię się do odkopu - potrzebowałem przełożyć kartę z Desire bo leci na gwarancję do pożyczaka (k800) na czas naprawy - i okazuje się, że contact2sim działa tylko dla starych kart sim - mam taką sprzed kilku lat - jeszcze z czasów idei - i na niej wszystko działa poprawnie. Po włożeniu w desire karty sim play, sprzed około roku - nie można na niej ani pisać ani czytać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wchodzicie w kontakty->menu->importuj/eksportuj i jest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Przeszczep: ja tam mam tylko opcję Importu z SIM, Importu z SD i Eksportu na SD. Eksportu na SIM nie widziałem.

Ani w Desire HD, ani w i5700.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi