Skocz do zawartości
Gość fredek7

Powrót do stock

Rekomendowane odpowiedzi

1. Z twoją wiedzą to nawet do tego się nie powinieneś zabierać

2. Nie ma różnicy czy locked czy relocked. I tak nie masz gwarancji i tak, bo wysłałeś token telefonu do HTC.

Z pierwszy punktem się zgodzę . Z drugim nie . W serwisie HTC nie patrzą na to czy masz dostep do roota czy nie . Locked czy relocked. Wczoraj odebrałem telefon z gwarancji. Zostałą wymieniona płyta główna. Powodem oddania był nie działający mikrofon. Napisałem też że się wiesza i wyłącza samoczynnie . Miałem odblokowany bootloader "unlocked" wgrany CM9 chyba wgrane recovery . Jednym słowem wiedziałem że mnie wyśmieją i odeślą że sam ingerowałem i uszkodziłem telefon. Jednak wymienili bez gadania całą plyte główna . Trwało to 6 dni roboczych. Więc nie ma co się bawić w przywracanie blokad itp. Oni na to leją :) śmiało można oddawać na gware bez sikania o problemy. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    *GoLa*

U mnie wifi działa bez problemu na wersji root co więcej wgrywając przez recovery udało mi się zaniżyć z 2.14 t-mobile na 2.13 zatem polecam :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    NqX
    Z pierwszy punktem się zgodzę . Z drugim nie . W serwisie HTC nie patrzą na to czy masz dostep do roota czy nie . Locked czy relocked. Wczoraj odebrałem telefon z gwarancji. Zostałą wymieniona płyta główna. Powodem oddania był nie działający mikrofon. Napisałem też że się wiesza i wyłącza samoczynnie . Miałem odblokowany bootloader "unlocked" wgrany CM9 chyba wgrane recovery . Jednym słowem wiedziałem że mnie wyśmieją i odeślą że sam ingerowałem i uszkodziłem telefon. Jednak wymienili bez gadania całą plyte główna . Trwało to 6 dni roboczych. Więc nie ma co się bawić w przywracanie blokad itp. Oni na to leją :) śmiało można oddawać na gware bez sikania o problemy. pozdrawiam

Mój brat oddał na gwarancję, ponieważ telefon nie ładował mu się do końca. Stawał chyba na 95%. Prędzej jeszcze wgrałem mu stocka - pomogło na kilka dni. Zaniósł telefon i po 2 tygodniach odesłali i napisali, że nic nie zrobili, ponieważ ingerował w system, czyt. root i modyfikacja. Odesłali go tak jak zaniósł. =.=

@edit

Recovery trzeba wgrywać przez SDK ? :P

Edytowane przez NqX

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

recovery wgrywasz przez cmd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    NqX

No właśnie nazwy mi się pomylily. :-( To muszę specjalnie sterowniki instalować. :-P

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    *GoLa*

2.3.5 -2.13.401.3 DRUGI PART padł , może ktoś podrzucić ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    *GoLa*

Soft działa bez problemu wifi i inne gadżety chodzą jak ktoś twierdził kilka postów wyżej że nie .

Soft wgrany fabryczny

Recovery też

Bootloader zablokowany

Zostało mi tylko to jeszcze a plik wygasł niestety OTA-Marvel-S-HTC-Europe-2.13.401.3-2.13.401.2-release-237041qqcw21hxt5vkhdz6.zip

Rozumiem że to mini aktualizacja która teraz mi telefon wyszukuje coś koło 24mb. Niby pobiera zaczyna instalować ale w środku aktualizacji wyskakuje wykrzyknik i tyle by było z aktualizacji :PP

fredek7 posiadasz może w swoim zbiorze i ten update ??

Już nie trzeba znalazłem tutaj http://forum.android.com.pl/f363/aktualizacja-od-htc-30-05-2012-a-177135/

Nie instalujcie tej aktualizacji jeśli robicie przywracanie po roocie .

Podobnie jak koledzy z pierwszej strony przestało mi działać WIFI wyskakiwał błąd i ani factory reset ani przywracanie z poziomu menu nie dało rady.

Rozwiązałem to odblokowując bootloader jeszcze raz i wgrywając CWM 5 (recovery) . Zrobiłem wipe. cache itd i wgrałem soft z karty pamięci przez recovery wifi się naprawiło.

Wszystko było ok do momentu wgranie tej malutkiej aktualizacji.

Działa na wersji z root jak i bez

Prosiłbym o dopisanie tego na pierwszej stronie żeby inni wracający z roota na stock uniknęli takich kwiatków :E

Edytowane przez *GoLa*
    Problemy z wifi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bofff

a więc odesłałem telefon do serwisu

zablokowany

z przywróconym fabrycznym Hboot

Serwis NIE znalazł śladów ingerencji w soft

znalazł ślady cieczy i nie uznał gwarancji :mad:

przygoda z WFS zakończona

Udostępnij tę odpowiedź