Skocz do zawartości
xxminekxx

Blad -101

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z android market,byle czego niechce sciagac pojawia mi sie ''Nie mozna pobrac aplikacji''Angry Birds'' z powodu bledu (-101).O co w tym chodzi ?pamietami kiedys ze kumpel wgrywal mi jakis plik na karte pamieci,ichodzilo ?podpowiecie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rousse

jaj mam to samo w tablecie GoClever. Bez marketu to jak bez ręki, pomoże ktoś? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wibi

Podstawową sprawą przy logowaniu się do Marketu jest posiadanie konta mailowego na gmailu (czyli google). Będąc zalogowanym do konta (widać to na stronie Google w górnym prawym rogu) i rozpoznanym jako jego użytkownik (dobrze jest też gdy google określi położenie), wejście do Marketu nie powinno sprawiać żadnych kłopotów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rousse

Też mam GoClevera (A103) i problem nadal był!

Zastosowałam już wszystkie dostępne w necie sposoby na pozbycie się problemu: czyszczenie pamięci podręcznych, cashów przeglądarek i innych programów i nic nie pomagało (wszysko można znaleźc na youtube). Przywróciłam ustawienia fabryczne, krok po kroku zaczęłam konfigurować wszystkie niezbędne dane i dalej nic. Ale.... wczoraj ponownie przywróciłam ustawienia fabryczne (to już była ostatnia próba, gdyby sie nie udało, chciałam oddać tablet do sklepu) :) i postanowiłam zmienić kolejność konfiguracji. Zaczęłam nie od konfigurowania samego konta GMAIL, tylko właśnie od ustawień i pierwszego zalogowania się do Sklep Play no i... DZIAŁA! OD razu zaczęło pobierać pliki :) Może to i Wam pomoże, u mnie tablet w końcu jest wykorzystywany jak należy :)

Zatem:

1. Przywracamy ustawienia fabryczne!

2. Otwieramy aplikacje MARKETU i logujemy się do Sklepu Play (to ma być pierwsze logowanie z uzyciem danych konta gmail)

3. Ściągamy aplikacje :)

Mam nadzieję, że komuś to pomoże :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi