Skocz do zawartości
Sannti

[ROM][ICS][AOKP] Infinitum v.1.1.0

Rekomendowane odpowiedzi

SAURON

dziwne że przez dwa dni przepuściłem przez sgsa wszystkie icsy i nie zrobiłem ani razu wipa i na infinitum wszystko działa jak należy,mam tylko jednego buga o którym meldują wszyscy(przy zmianie tapety lockscrena),ale nie namawiam niech każdy robi jak chce, spróbować nie zaszkodzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kolega pare postów wczesniej mowi ze przechodzi z 4.0.4 a infinity jest na 4.0.3 wydaje mi się ze wipe powinno byc zrobione.. ale jak kto tam woli ja zawsze robie dla pewnosci

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bogi33

Najnowszy CM9 z Midnightem wysypał mi się, więc wgrałem Infinitum. Na razie jest dobrze. Problem z zegarem w formie 12h ustępuje po resecie. Denerwujące animacje można wyłączyć w opcjach programistycznych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    solver

jest już wersja 1.1.0 - podobno poprawiona więc ściągam i za chwilę wrzucam na telefon bo DK3 jednak trochę nie daje rady. O wrazeniach napiszę później jeśli znajdę czas:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zabieram się za wgrywanie tego romu, jak kolega wyżej - potem zdam Wam relację :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SAURON

speedy1b prawda jest taka że problemy mają ci co robią wipy i ci co za każdym razem z jvu startują więc zasady nie ma,ja od jakiegoś czasu nie robię i nic się nie dzieje,a tak po za tym to bardzo mi się spodobał ten romik i już targam nową wersję;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bogi33

glinus09 jest w niej coś nowego, poprawionego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dopiero pobieram autor napisal ze ja odchudził i że jest szybka i to tyle oryginalny wątek:

CHANEGLOG-

V1.1.0-

BLUE---- Stripped down like hell, 40 mb smaller. Find me one useful thing that is missing. -.- (like a boss!!)

oraz napisał że nie jest kontabilny z hugerom w midnight ze wystepuje problem z aparatem itd... i ze w b30 kanga juz bedzie spaczowany rom pod ten kernel:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak chodzi na nim Fifa 12 ? czy murawa nadal jest kolorowa ?

Chwilowo nie mogę wgrać , bo mam spaloną płytę główną i procka w komputerze gdzie wszystkie rzeczy potrzebne do instalacji itp. na SGS . A Stary komputer nawet nie pozwala na wgranie romu przez Odina :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi