Skocz do zawartości
Sannti

[ROM][ICS][AOKP] Infinitum v.1.1.0

Rekomendowane odpowiedzi

djmalag

dziala wam nadal BT, bo mi przez chwile chodzil bez problemu i pozniej juz nie moglem aplikacji wyslac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ghul21

Nie polecam na tym romie hudgeram kernela!! Zmień go na zwykły i zobacz czy pomogło ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    djmalag

Wyczytałem że na dublowanie zdjec są dwa sposoby, albo wejsc w ustawienia/pamięć/odlacz pamięć współdzielną(czyli karte) a potem właczamy ja. Albo drugi sposób to wgranie apki QuickPic. Jak ktoś ma problemy z tym zachęcam do sprawdzenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    solver

A wie ktos może gdzie można ustawić diodę powiadomień na sms/mail? Szukam i szukam i chyba jeszcze się nie obudziłem skoro nie widze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli ktoś ma problem z dublami to czyści w aplikacjach przechowywanie multimediów i czeka chwile i działa nie na dubli :) Jeśli chodzi o diodę @solver to jest opcja w wyświetlacz- pulsująca dioda są też ustawienia w ROK kontroler- opcja dla led. Możesz sobie ściągnąć BLN i poustawiać też :) Ghul21 zapodaj linka do tej bateryjki jak możesz :)

A zauważyłem taką zależność z BT że pliki się wysyłają bez problemu ( np. z kompa na tel ) jak się sparuje dwa urządzenia. Jak nie były sparowane to BT działa jak mu się chciało, ale po sparowaniu zawsze wysyłał pliki ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    solver
    Jeśli chodzi o diodę @solver to jest opcja w wyświetlacz- pulsująca dioda są też ustawienia w ROK kontroler- opcja dla led. Możesz sobie ściągnąć BLN i poustawiać też :);)

Mam włączona opcje w rom control oraz w ustawieniach wyswietlacza. Dodam, że rom ze standardu i wył. animacje i wgrany stock lancher. Dziwne, bo zawsze działało bez konieczności instalowania bln z google play

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem właśnie czy kernel midnight obsługuje powiadomienia diodowe ? Może w programie od midnight trzeba ustawić ? Mi dział co prawda nie mruga ale świeci :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    djmalag

Co do dublowania zapomniales dodac ze po wyczyszczeniu jest w galeri 0plikow i albumow

Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ghul21
    Nie wiem właśnie czy kernel midnight obsługuje powiadomienia diodowe ? Może w programie od midnight trzeba ustawić ? Mi dział co prawda nie mruga ale świeci :P

Kup sobie BLN pro w markecie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sory ze w tym wątku ale tu czesto gadacie wgrałem sobie na fazke najnowszego slima dziś... i powiem wam ze poza tym ze niema pl jezyka... na midnight hugerman bez zadnych patchów tylko normalnie(rom przystosowany) wgniata w siedzenie jego szybkosc....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi