Skocz do zawartości
Daras79

Jaką kartę pamięci dokupić - co doradzicie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem. Planuję zmienić oryginalną kartę pamięci na coś większego 8 lub 16 gb.

Powiedzcie proszę w co warto zainwestować mam tu na myśli nie tyle markę co klasy i etc. Ogolnie jakie parametry aby joe zamulala i nie zwalniala całego systemu przy 2.2 i zainstalowanych apl. Na SD ?

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shail

Zależy ile kasy wydać chcesz, więc jeżeli masz jej tyle to kup 16 gb, najważniejsze żeby była HC

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Esc

Nie zebym byl nie uprzejmy ale po co powielac watek skoro dokladnie taki sam jest i z godzinke mozna poczytac.

http://forum.android.com.pl/showthread.php?t=9550

ja rozumiem ze jestesmy w dziale DESIRE a tamten jest w dziale SAMSUNG natomiast nie rozumiem dlaczego oba watki nie sa w temacie ogolnym - czyzby karty az tak sie roznily ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zależy ile kasy wydać chcesz, więc jeżeli masz jej tyle to kup 16 gb, najważniejsze żeby była HC

Najlepszy stosunek ceny do ilości ma 8gb więc pewnie taka kupię, ale co w temacie klasy karty byś mógł jeszcze napisać ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm 16 gb?

Dlaczego bo kolejny up zmusi nas do dodatkowej partycji.. a ponizej 8 gb nie daje mozliwosci przeniesc na komrece dobrego filmu w hd :P ktory wazy 8 gb :P ktorego bedziemy chczli obejrzec wieczorek u kolegow :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Niezbyt drogą, bo Pragnienie lubi psuć karty :(

A skąd takie info, że Desire lubi psuć karty ?!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

Dołączam się do pytania o psucie kary, bo pierwsze słysze!? Zapakowałem nowiutkiego 8GB kingstona klasy(4) i nie chciał bym go wyrzucać zaraz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O, wystarczy rozejrzeć się po forum i forach zagranicznych. Mnie też zeżarł kartę 8GB tak, że fon w ogóle nie chciał działać, kiedy była włożona. Karty nie dało się niczym sformatować - teraz formatuje ją zgniatarka w MPO :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z czystej ciekawości - to była jakaś firmowa karta czy siakiś no-name kupiony na allegro ;) ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x