Skocz do zawartości
komar251

Flash na cm7

Rekomendowane odpowiedzi

4fbfe796-1857-e3c6.jpg

Pomocy. Wgrałem przed chwilą ponownie cm uprzednio robiąc wipe i nic nie pomogło. Jak oglądać przekazy na żywo we flashu. Jedynie skyfire pomaga ale tylko czasami bo niektórych stron nie potrafi wczytać.

Pytanie drugie. Poradźcie mi stabilny rom który jest żywotny i zależy mi jedynie na przeglądarce.

Wysłane z mojego Optimus 2X za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ponczi
    wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
    Przydatne linki:
    Pierwsze kroki na forum
    Zmiana tytułu wątku
    Jak poprawnie nazwać temat
    flash na cm7[/WARNT]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja mam cm7 w wersji 7.2.0 -RC1 GWK 74 i w sumie tez korzystam z tej telewizji internetowej co ty. Niemniej u mnie w miare poprawnie wyswietla i mozna ogladac. Niemniej np takie stacje jak Viva polska za nic nie chce wystwietlic, inne niekiedy lubi zaciac i obrazu nie odswierzy, niekiedy jest tak ze po 5 razach zmiany kanalu przytnie sie i obraz mniej wiecej wyglada jak u ciebie... Ale tak to w miare zaskakuje i da sie ogladac. Uzywam przegladarki Dolphin browser HD.

Tez w sumie mnie interesuje poprawnosc otwierania flasha... ale wg mnie pewnie ten temat jeszcze nie jest na tyle dopracowany...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi