Skocz do zawartości
RazorPL

Uchwyt samochodowy

Rekomendowane odpowiedzi

trollu

Z wlasnego doswiadczenia apropos uchwytu dodam ze nasz swift nie cierpi zbyt wysokich temperatur moj po dluzszym czasie przebywania na wierzchu deski rozdzielczej lubi sie wylaczyc ni z tad ni z owad. Po tym jak go biore w reke to wnioskuje ze temperatura daje mu sie w kosc moze to wina mojego egzemplarza ale radze go przyczepiac w srednio naslonecznionym mijescu bo sie mozna zdziwic (telefon wylaczony bez zadnego ostrzezenia) hehe :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nox
    [...]Jedno zastrzeżenie jakie mogę zgłosić pod adresem tego uchwytu to sposób mocowania telefonu a w zasadzie zastrzask (oznaczony strzałką). Patrząc na konstrukcję GT-ka a raczej jego tworzywową elegancję w udawaniu aluminium obawiam się trochę przy intensywny korzystaniu z telefonu o stan powłoki lakierniczej w zaznaczonym na zdjęciu 4 miejscu. Narazie nic się nie dzieje ale będę to obserwował.[...]
    [...]Mocowanie telefonu również bardzo pewne, choć podzielam obawy przedmówcy co do pozostawiania śladów na obudowie telefonu. Jest wyraźny "klik", który oznacza, że zatrzask wskoczył we właściwe miejsce.[...]

Jak to wygląda po dłuższym użytkowaniu? Czy zatrzask zostawia jakieś ślady na obudowie telefonu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jj23
    Jak to wygląda po dłuższym użytkowaniu? Czy zatrzask zostawia jakieś ślady na obudowie telefonu?

Jak dotąd zero śladów na obudowie, a uchwyt trzyma się bardzo stabilnie. Mogę spokojnie polecić..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    toki

u mnie dokładnie tak samo, zero śladów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nox

Dzięki Panowie za odpowiedź.

@jj23

Mam jeszcze pytanko. Zdecydowałeś się na wersję sztywną, też o nie myślę ale wydaje mi się strasznie krótka. Jak to wypada po zamocowaniu do szyby? Telefon nie jest za daleko, zaraz przy samej szybie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jarro

A ja Wam polecam coś takiego:

Uchwyt uniwersalny firmy Extremestyle (extremestyle.pl)

Typ F

Nabyłem w czwartek. Pasuje jak ulał- jak dedykowany tylko trzeba uchwyty boczne umocować w odpowiednich szynach prowadzących żeby dostosować do szerokości naszego GT.

Koszt 30PLN.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla tych co sie boja zatrzasku... to moge powiedziec iz szwagier uzywa prawie ze identycznego uchwytu ale do samsunga omni... juz w miare dlugo i w ogole nie widac zeby byly jakiekolwiek slady uzytkowania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    toki

no tu mogę potwierdzić, że nic się nie dzieje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jj23

@nox, nie wiem czy jeszcze aktualne, ale odpowiem: Tak, wersja sztywna jest dość krótka. Ja zamocowałem uchwyt do szyby bocznej (w drzwiach), więc dla mnie jest to zaleta :-) Co do zatrzasku - nadal zero śladów, więc pewnie już tak zostanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Antrix

Odświeżę trochę temat zapytaniem, który uchwyt z tych trzech najlepiej wybrać? Wszystkie są uniwersalne więc może ktoś używa takiego samego lub podobnego. Rzecz w tym, że nie chce przeznaczyć na to zbyt dużo pieniędzy ;)

UCHWYT SAMOCHODOWY #1

UCHWYT SAMOCHODOWY #2

UCHWYT SAMOCHODOWY #3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi