Skocz do zawartości
RazorPL

Uchwyt samochodowy

Rekomendowane odpowiedzi

ozarek
    Odświeżę trochę temat zapytaniem, który uchwyt z tych trzech najlepiej wybrać? Wszystkie są uniwersalne więc może ktoś używa takiego samego lub podobnego. Rzecz w tym, że nie chce przeznaczyć na to zbyt dużo pieniędzy ;)

Ja mam nokie cr-115 Uchwyt CR-115 + HH-20 NOKIA E52 C5 X3 6700 E66 E51 (1302119015) - Aukcje internetowe Allegro

jakość wykonania bez zarzutu, trzyma pewnie i dobrze, zrobiłem z nim trasę ~500km z tel jako navi i żadnych zastrzeżeń do niego nie mam.

Do tego jazdy po mieście, dziurach, a zawias w aucie mam dość sztywny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JFP
    ...Do tego jazdy po mieście, dziurach, a zawias w aucie mam dość sztywny.

Ja mam tylko jedno pytanie. Czy Wy słyszycie komunikaty głosowe podczas jazdy autem? IMO bez podłączenia telefonu do "pokładowego" systemu audio, albo bez słuchania przez słuchawki, komunikaty z tego mikroskopijnego głośniczka są absolutnie nieczytelne ;/

A auto mam takie nie najgorsze...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja właśnie zastanawiam nad uchwytem z tej aukcji

UCHWYT SAMOCHODOWY LG GD510 GM360 GT505 GT540 (1314425898) - Aukcje internetowe Allegro

Ktoś już próbował jak się spisuje ten uchwyt? Jeżdżę dużo, więc potrzebuje wytrzymałego i dobrego sprzętu za niewielkie pieniądze :P wiem, że za 20zł niczego nie oczekuje, ale nie chciałbym, aby telefon mi spadł :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zainwestuj w uchwyt! to jest straszny plastikowy shit, miałem to kiedyś w ręce...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pleg

Witam

odświeżam, bo stare aukcje są już zarchiwizowane

ostatnio nabyłem uchwyt uniwersalny w markecie i odpada na każdym wyboju

może polecić coś dedykowanego i dobrej jakości?

czyli nie będzie odpadać od szyby?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WueRZet

Polecam uchwyt, który zaproponował kolega wyżej. Inny znajomy posiada się zdaje się ten sam i chwali.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tym sklepie są te same uchwyty o których była mowa w drugim poście tego wątku. To oni je wystawiali na Allegro, jak aukcje się skończyły i nie mogłem znaleźć kolejnych zapisałem sobie adres w zakładkach. :)

Sam muszę w końcu kupić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, czy uchwyt, który kolega PaRaGaS podał link będzie pasował do swifta w GEL CASE PIANO BLACK ? Czy trzeba będzie za każdym razem zdejmować z gumki? :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam, czy uchwyt, który kolega PaRaGaS podał link będzie pasował do swifta w GEL CASE PIANO BLACK ? Czy trzeba będzie za każdym razem zdejmować z gumki? :) Pozdrawiam

Uchwyt zakupiony i dzisiaj do mnie dotarł - za chwilę przetestuję w trasie, ale trzeba sporej siły, żeby go wygiąć "pod siebie" a i sam klips na telefon jest bardzo ciasny i sztywny. Solidne plastiki, pierwsze wrażenia bardzo pozytywne.

Niestety raczej nie wepchniesz w niego telefonu upakowanego w cokolwiek, jest dopasowany na styk. I trzyma telefon idealnie.

Z uniwersalnego który mam (kupiony naprędce dzień przed większym wyjazdem) zdarzało się, że telefon niepodpięty do ładowarki (kabel wtedy go przytrzymywał) po prostu wypadał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi