Skocz do zawartości
RazorPL

Uchwyt samochodowy

Rekomendowane odpowiedzi

Uchwyt zakupiony i dzisiaj do mnie dotarł - za chwilę przetestuję w trasie, ale trzeba sporej siły, żeby go wygiąć "pod siebie" a i sam klips na telefon jest bardzo ciasny i sztywny. Solidne plastiki, pierwsze wrażenia bardzo pozytywne.

Niestety raczej nie wepchniesz w niego telefonu upakowanego w cokolwiek, jest dopasowany na styk. I trzyma telefon idealnie.

Z uniwersalnego który mam (kupiony naprędce dzień przed większym wyjazdem) zdarzało się, że telefon niepodpięty do ładowarki (kabel wtedy go przytrzymywał) po prostu wypadał.

OK wszystko jasne ;) Dzięki. No ja też mam uniwersalny od poprzedniego tel. i dokładnie zdarza się czasami, że wypadnie telefon albo odpadnie uchwyt od szyby :) dlatego nie polecam nikomu uniwersalnych najtańszych bo to szmelc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uchwyt zdał egzamin, polecam bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kokan

Witam

jest to moj pierwszy post na tym forum lecz mam nadzieje ze nie ostatni ;]

wracajac do tematu od pewnego czasu poszukuje glowicy do uchwytu samochowego reszte mam od HTC TyTN II ktorego mam zamiar uzywac jako glownego sprzetu do nawigacji w moim quadzie i tutaj pojawiaja sie moje pytania

- w jaki sposob jest wpinana glowica z uchwytu proponowanego przez Ciebie PaRaGaS na 4 piny ?

- czy smartfon trzyma sie w niej mocno i stabilnie ? poniewaz duzo bede jezdzil po bezdrozach

- oraz czy mozna kupic sama glowice ? widzialem podobne na allego ale dedykowane dla Shifta 7 oraz P500 nie bylo tam slowa o naszym modelu

z gory dziekuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzień dobry

Rozważam zakup uchwytu j.w. (to jest Uchwyt do LG GT540 + ŁADOWARKA - Sklep Witmedia) lub sztywnego (UCHWYT KOMPAKTOWY SZTYWNY do LG GT540 + ŁADOWARKA - Sklep Witmedia) do Hyundai i30. Myślałem, że sztywny przymocowałbym do góry deski rozdzielczej, tam gdzie jest zaślepka po górnym schowku (kto ma i30 ten wie o co chodzi), ale boję się, że to będzie za daleko dla wygodnej obsługi - jeżdżę z fotelem odsuniętym prawie na maksa? Czy ktoś to testował i jak to się sprawdza?

Z góry dzięki za rady

ŁH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłem właśnie ten z Witmedia i sprawuje się super - telefon leży idealnie, dostęp do ładowarki i wszystkich przycisków. Zdecydowanie lepiej niż poprzedni, który miałem. Szczerze go polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MDakin

Również kupiłem taki uchwyt, satysfakcja 100%. Poza tym sklep jest konkretny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    danis

Potrzebowałbym uchwyt, który nie zasłania kamery - tak żeby można kręcić filmy z samochodu (Program DailyRoads Voyager bardzo ładnie sprawdza się w tej roli). W tych które tutaj polecacie kamera jest dokładnie zasłonięta. Czy ktoś może polecić uchwyt z otworem na kamerę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Antrix

Odświeżam trochę temat, gdyż szperając w poszukiwaniu dobrego uniwersalnego uchwytu natknąłem się na to:

Clingo Universal Car Phone Mount - Hands-free Mobile Device Use

Uchwyt czerpie pomysł najwyraźniej z nano podkładek które do wszystkiego się przyssą. Produkt wydaje mi się super, gdyż 'złapie' wszystko, jest relatywnie tani i z tego filmiku

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=PuREArW3c48&feature=player_embedded]‪Clingo Universal In Car Holder‬‏ - YouTube[/ame]

wydaje się stabilny na nierównościach. Zastanawiam się tylko, czy swoboda pozwalająca na obrót o 360 stopni kiedyś się nie wyrobi i telefon nie będzie się obracał na wybojach. Co Wy o tym sądzicie? BTW. chyba jeśli się by odpowiednio umocowało telefon, uchwyt nie zasłaniałby kamery, tak jak danis by chciał. Inna sprawa, że kształtem jest trochę 'niemęskie' :P jeśli łapiecie o czym myślę.

Pozdrawiam

Edytowane przez Antrix
    edycja tekstu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi