Skocz do zawartości
mp_hdtv

zdjęcie przy nieautoryzowanej próbie uruchomienia telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest aplikacja, która robi zdjęcie przy próbie dostania sie do telefonu przez niepowołane osoby?

Mam takiego kolesia w pracy ktory ma dziwną manierę "zabawy" nie swoim telefonem i chciałbym go na tym złapać ;)

Teraz po aktualizacji androida do wersji 4.0.3 pojawiła się opcja dostępu po rozpoznaniu twarzy, więc juz tak prosto mi do telefonu nie zajrzy. Ale nadal chcę go złapać na tym, że rusza nie swoje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cerberus ma na pewno taką opcję. Już kilka razy dostałen na maila swoje zdjęcie:)

Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cerberus mocno rozbudowany, ale widac że może być dobry. Jednak ma duzo opcji, a mi potrzeba tylko tej jednej: zdjęcie delikwenta przy nieautoryzowanej próbie odblokowania telefonu.

Jakieś innne propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

rowniez to niezle halasuje https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gmail.jaggersoftware.antitheftalarm&feature=search_result :) przy poruszeniu telefonem. mozna ustawic czulosc poruszania przy ktorej ma sie alarm wlaczyc. polecam. na pewno delikwent bedzie zdziwiony jak ruszy telefon a tu nagle syrena zawyje:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

drugi z tych programów, w wersji płatnej ma możliwość robienia zdjęć (tak pisze w opisie, nie wydam prawie 20 złotych żeby to sprawdzić :-D)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi