Skocz do zawartości
andpow

Problemy z Bluetooth po aktualizacji do ICS

Rekomendowane odpowiedzi

andpow

Witajcie, czy macie też problemy z bluetooth po aktualizacji? Nie można odebrać ani wysłać żadnego pliku/ zdjęcia do/z/ innego urządzenia...

Rozwiązałem: ustawienia-aplikacje-udostępnianie bluetooth-wyczyść dane, ponownie uruchomić telefon i wszystko działa.

Edytowane przez andpow
    Scaliłem 2 posty. Nie spamuj tym samym po różnych tematach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bakk1

Ja bez problemu wysyłam między telefonem a komputerem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam u mnie po aktualizacji brak polaczenia przez bluetooth telefon paruje sie z innymi urzadzeniami i na tym koniec kazda proba polaczenia konczy sie fiaskiem za rada kolegi andpow wszedlem w ustawienia aplikacje ale tam nie ma udostepniania bluetooth wiec problem u mnie pozostaje nie rozwiazany dodam ze mam custom rom Elegancia build z 24.04 na wczesniejszy mialem ten sam problem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    numspi

u mnie trzeba próbować po kilka razy wysłać ten sam plik aż zaskoczy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też mam problem po aktualizacji do ICS. Jeszcze zdjęcia można sobie przesłać, ale jakieś większe pliki, kilkadziesiąt MB, to już loteria. Czasami pójdzie, ale najczęściej to albo nawet nie rozpocznie transmisji (komunikat o błędzie), albo przerwie w dowolnym momencie w trakcie wysyłania. Porada z pierwszego posta nie pomogła...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, pracuję na androidzie ICS i nie wiem jak telefon zachowywalby sie na systemie oryginalnym. Dzisiaj chcialem wyslac koledze plik a bluetooth nie wlaczyl sie na moja komende, caly czas widnial napis ze jest wlączany. Dopiero po restarcie telefonu udalo sie nawiazac polaczenie. Telefon czesto gubi zasieg, po prostu znika ikonka ze telefon jest polaczony z internetem. Kolejna sprawą jest to ze kiedy podlacze telefon do komputera i zapragne korzystac z internetu przez usb, ta funkcja czesto sie nie wlacza. Ikony w interfejsie tak jakby nie chcialy sie czasami odswiezyc i widnieja jako ikonki androida, dzieje sie to samoistnie. Nie wiem co jest powodem tych zachowan, telefon w dodatku czesto przycina sie np. przy zmianie zakladki. O co chodzi? Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobija mnie ten bluetooth (plus reszta różnych drobiazgów). Przed ICSem chodziło doskonale, teraz kaprysi na potęgę. Ostatnio mi się bluetooth sam wyłącza i już nie chce się włączyć póki nie wykonam restartu. Wcześniej wsiadałem do samochodu i wiedziałem bez sprawdzania, że mi się telefon automatycznie podłączy do radia, nawet jak będzie zakopany gdzieś w torbie na tylnej kanapie. Teraz coraz mniej można na nim polegać. Wolałbym siedzieć do tej pory na GB i czekać na dopracowany ICS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi