Skocz do zawartości
Judykator

Szum podczas rozmowy na głośniku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

jestem nowym użytkownikiem telefonu Sony Ericsson Xperia NeoV (z dystrybucji Orange). Generalnie wszystko jest OK, za wyjątkiem tego że podczas rozmowy z inną osobą po przełączeniu na na głośnik słychać, podczas ciszy [przerw w rozmowie] cały czas szum.

I teraz moje pytania:

1) też tak macie?

2) czy to może objaw uszkodzenia głośnika telefonu - jak to ewentulanie sprawdzić ?

3) czy to może tylko kwestia kiepskiej jakości połączenia (rozmowy w ramach sieci Orange)?

4) czy może to kwestia jakiegos ustawienia telefonu - moża coś przestaiając dałoby się skorygować ten szum podczas rozmowy na głośniku?

5) jakieś inne pomysły co to może być i co można z tym zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rune

W poprzednich telefonach też tak miałem. Połączenia telefoniczne nie są ekstra super jakości i póki co trzeba się z tym pogodzić ;). Na pozostałe pytania więc raczej nie muszę ci już odpowiadać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też słyszę taki szum. Tylko że ja telefon mam od paru miesięcy i do tej pory jak rozmawiałem i była jakaś cisza w rozmowie to był jakiś tam szum ale nie przeszkadzający mi... dzisiaj wykonałem połączenie i już podczas sygnału połączenia słychać wyraźny szum, w rozmowie również... wydaje mi się, że wcześniej ten szum nie był taki głośny bo mi nie przeszkadzał...Jak myślicie, oddawać na gwarancję?? A może wina pogody xD :P Zrobiłem w PCC "Napraw" i dalej to samo. Mam ICS 4.0.4.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi