Skocz do zawartości
masi0

OpenDesire

Rekomendowane odpowiedzi

majczu

A z jakiej wersji przechodziłeś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A już dobrze, po prostu mało cierpliwy jestem.

Z CM 6.0 RC1.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super szybki, super stable, z dodatkie LauncheraPro - wypas. Przeszdzedłem z CM 6, ze względu na brak (tam) obsługi A2SD. Jak na razie mój faworyt, choć nie wiem gdzie podkręcić CPU, bo standardowo chyba nie jest 1200.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam pytanie o update

zrobilem 'wipe' wszystkiego, zainstalowalem OpenDesire wersje 3.0.0 potem na to (bez zadnego 'wipe') patch 3.0.4

teraz jest patch 3.05 - czy moge go "nadgrac" na 3.0.4, czy musze robic 3.0.0 i potem 3.0.5?

rozchodzi sie o komplikacje i utrate stabilnosci

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sp4ubw

Mozesz na 3.0.4 ale ja bym i tak przed updatem zrobil wipe, tak zeby potem nie miec problemow.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no coz - jak zwykle zadalem pytanie, nie czekajac na odpowiedz i zrobilem z 3.0.4 na 3.0.5 bez 'wipe'

skonczylo sie tak ze modul GSM byl trup (pokazywaly sie kreski zasiegu ale wykonac polaczenia nie moglem)

no i majac te 3.0.5 zrobilem 'clean stroage' i juz jest oki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majczu
    Super szybki, super stable, z dodatkie LauncheraPro - wypas. Przeszdzedłem z CM 6, ze względu na brak (tam) obsługi A2SD. Jak na razie mój faworyt, choć nie wiem gdzie podkręcić CPU, bo standardowo chyba nie jest 1200.

Musisz pobrać SetCpu i plik txt. Plik TXT umieszczasz bezpośrednio na karcie SD - nie w żadnym folderze. Jak wejdziesz w setcpu wybierasz custom i później ostatnią opcję "read coś tam..." Program zaczyta dane z pliku .txt i ustawiasz max 1113600Mhz min 245000 zaznaczasz "Set on boot" i jeżeli używasz task killera to dajesz setcpu do ignorowanych. W tym romie 1113Mhz to jest maks jaki możesz ustawić. Tylko w DeFrost Kernel obsługuje 1267Mhz.

Linki:

SetCpu 2.0.2

SetCpu.txt

---------- Post dołączono o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

Tak wygląda zmieniony pasek powiadomień dzięki ustawieniom interfejsu. Bez żadnego flashowania dodatkowych plików. Ustawienia są przeniesione z CyanogenModa.

screen1k.pngscreenxj.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

szkoda tylko ze nie dziala poprawnie autopodswietlenie [ bynajmniej u mnie ] , w ciemnym pomieszczeniu jasnosc jest za niska i sama sie zmienia :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majczu

No nie działa. Ale automatyczne żre bardziej baterię. Nigdy nie będzie tak ciemno jak można to ustawić ręcznie. Na romach z SenseUi nie używam też auto. Wolę ręczną konfigurację.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi