Skocz do zawartości
maliiina

63.18.55.06PH_6.35.15.11 [z oficjalnego update dla europy]

Rekomendowane odpowiedzi

ups5
    Tak tylko ze jak bylem w gorach to tez mialem literke H i jakos net mi dziala z predkoscia 50kbps max xD

Net chodził wolno bo byłeś daleko od stacji nadawczej, "zasięg" internetu jest znacznie mniejszy od "GSM".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy ktos z was uzywa radia niby najnowszego: 63.18.55.06PU_6.35.15.14? Jelsi tak to moze mi ktos powiedziec czy sa jakies różnice w zasięgiu pomiedzy radiem 63.18.55.06PU_6.35.15.14 a 63.18.55.06PU_6.35.15.11 ^^

bo tak na dobra sprawę to nie wiem czy opłaca mi się flashować bo wiadomo trzeba mieć baterie naładowana na fulla i przy okazji zrobić wipe battery status :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pitr

Ja mam radio 63.18.55.06PH_6.35.15.14 i nie widzę specjalnej różnicy w użytkowaniu, ale w sumie zazwyczaj mam dobry zasięg więc na niego nie zwracam uwagi. Przy słabszym zasięgu mogą się ujawnić różnice. Natomiast nie wiem skąd wziąłeś, że "trzeba mieć baterie naładowana na fulla i przy okazji zrobić wipe battery status". Co ma piernik do wiatraka? Ja traktuję update radia niezależnie od kalibracji baterii. W sumie wipe battery nie zaszkodzi, ale po co komplikować sobie życie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

gdzieś na forum był poradnik odnosnie tego ze jesli chcemy wycisnac wszystkie poty z baterii zeby trzymała dlugo to sie wlasnie instaluje radio noi roi wipe battery stats ;) i wtedy bateria powinna trzymac jak ta lala ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    daro

Jak ktoś przebywa w "słabym zasięgu" nie polecam instalowania radia 14. Jakieś 500 metrów od mojego domu jest koniec zasięgu 3G Playa (według mapy na www) więc telefon w domu w zależności gdzie leży skacze pomiędzy Play 3G a 2,5G lub Plusem. A to bardzo drażniące po pierwsze chwilowe wylogowanie z sieci a po drugie wolniejsza transmisja danych. Przy radiu 14 była to tragedia, telefon więcej był po za jakąkolwiek siecią niż w sieci, w pracy ok, cały czas trzymał 3G od Play ale w domu jak stracił sieć nie mógł się sam zalogować gdziekolwiek, nawet ręczne wyszukiwanie sieci i łączenie mało co dawało, nie łączył się i koniec. Tylko restart. Testował tak 2 dni i wróciłem do oficjalnej 11. Lepszy zasięg, nie gubi tak często, a jak zgubi to w miarę sprawie przełącza się na roaming chociaż i tu potrafi wylogować się z sieci i tak wisieć aż go nie zrestartuje. Zasięg play jest porażką. W domu łącznie 4 telefon Play i wszystkie zachowują się podobnie. Jakimś rozwiązaniem jest połączyć się ręcznie z Plusem i trzymać się tego zawsze. Tylko tu trzeba mieć odpowiedni pakiet danych który działa również w roamingu. Ale to mi akurat pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainstalowane radio 63.18.55.06PU_6.35.15.11 (Radio_63.18.55.06PU_6.35.15.11_Signed.zip) i wyświetlił się komunikat "signature verification failed Installation abordet". Hmmm...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bo-s
    Zainstalowane radio 63.18.55.06PU_6.35.15.11 (Radio_63.18.55.06PU_6.35.15.11_Signed.zip) i wyświetlił się komunikat "signature verification failed Installation abordet". Hmmm...

Ściągnij to radio z innego źródła, jest źle podpisane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    daro
    po zmianie na to radio ,godzina i data zwariowaly i nie chcialy mi sie aktualizowac automatycznie od operatora :/

Też tak miałem. Tylko już nie pamiętam na którym ale ustawiłem datę ręcznie później zrobiłem aby automatycznie i widzę, że wszystko cały czas poprawne.

Co do mojej wcześniejszej wypowiedzi to te radia to żadne świeżynki, odgrzałem starego kotleta aby podzielić się z Wami moim doświadczeniem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi