Skocz do zawartości
erotomajster

Ochrona HTC One X case'y, wsuwki i inne sposoby na zabezpieczenie naszych One X-ów

Rekomendowane odpowiedzi

Nie macie żadnych informacji gdzie można kupić w POLSCE etui HTC HC-C700 lub HC-V701?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nie macie żadnych informacji gdzie można kupić w POLSCE etui HTC HC-C700 lub HC-V701?

Tutaj znajdziesz HC-C700 i HC-C702 Akcesoria do HTC One X

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dziq

Dowiadywałem się w HTC sklep i również w Expansys, obsunęła się dostawa akcesoriów HTC, mają się zacząć pojawiać w sklepach po 20 kwietnia i później na początku maja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dowiedziałem się, że dostawa akcesoriów HTC do Polski trafi dopiero po 20 kwietnia to nie czekając zamówiłem etui przez Expansys. Dobrze zrobiłem bo mimo wysokiej ceny etui sprawuje się znakomicie i jest prawie niezauważalne. Obecnie w żadnym sklepie w Polsce nie można niestety ich dostać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    leszno

HC-V701 wygląda niezle. Tylko czy ktoś wie czy jest dostepne w innym kolorze? Mój one x jest koloru czarnego i jakoś nie widze go w białym etui. Ale może sie myle hmmm...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KunDun

A w sklepie HTC ciągle nic praktycznie nie jest dostępne - ceny na expansys troszkę mnie przerażaja - ktoś znalazł jakieś inne źródło albo dobre zamienniki? Chodzi mi o folię na wyświetlacz i jakiegoś case'a :|

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam dokładnie ten sam problem, z tego co na razie zauważyłem to pojawiają się jakieś casy Case Mate na allegro, ale jakoś bardziej mnie przekonuje ten od htc. Ale zakładam, że na dniach powinny być już dostępne :-)

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi