Skocz do zawartości
erotomajster

Ochrona HTC One X case'y, wsuwki i inne sposoby na zabezpieczenie naszych One X-ów

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dokładnie ten sam problem, z tego co na razie zauważyłem to pojawiają się jakieś casy Case Mate na allegro, ale jakoś bardziej mnie przekonuje ten od htc. Ale zakładam, że na dniach powinny być już dostępne :-)

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Nie prędko pojawią się oryginalne. Na expansys dzisiaj czas oczekiwania wydłużył się do 17 dni:mad:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

JA tam nic nie zakladam. Na przodzie mam Gorilla Glass a tyl nie jest dla mnie tak istotny. Te plastikowe/sylikonowe oslonki i tak nie ochronia telefonu jesli ma mi upasc i cos ma w srodku peknac wiec jest sens. Nic nie zakladam, sie nie stresuje i zyje mi sie latwiej :P

Jedyne co chyba zrobie to kupie jakas tania folie i wytne z niej kolko na szkielko kamery, bo aparat jest rewelacyjny i szkoda zeby jakies rysy mialy mi zepsuc przyjemnosc pstrykania fotek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Te plastikowe/sylikonowe oslonki i tak nie ochronia telefonu jesli ma mi upasc i cos ma w srodku peknac wiec jest sens.

muszę Ci powiedzieć, że tu się mylisz. Na Sensation XL miałem takie etui TPU

i216156_dsc03448.jpg

Wielokrotnie mnie uratowało przed zniszczeniem phona.

Jeśli ktoś jest zainteresowany i nie chcę mu się czekać na oryginalne etui to polecam kupić coś takiego:

MOCNE ETUI FUTERAŁ ARMOR TPU HTC ONE X | WHITE (2301230521) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Ja dzisiaj sobie zapodałem (najwyżej potem sobie wymienię na inny bo ten kosztował 29.99) w expansys na oryginał trzeba czekać 16 dni, a wiem jak wcześniej mi uchronił telefon to moge z czystym sumieniem polecić.

Edytowane przez Arczi79

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KunDun

Ech, nie chce mi się czekać, więc zaufam koledze Arczi - biorę tylko wersję czarną, bo do szarego telefonu, biała to słaby pomysł :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ech, nie chce mi się czekać, więc zaufam koledze Arczi - biorę tylko wersję czarną, bo do szarego telefonu, biała to słaby pomysł :)

Moim zdaniem to obecnie najlepsza alternatywa. Można jeszcze kupić taka wsówkę skurzaną ale ją osobiście nie lubię takich rozwiązań.Ten czarny to taki kolor fortepianowy na wpół z matowym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KunDun

Arczi, kupiłeś już to etui? Bo mam pytanie - widzę wycięcia na wszystko poza przyciskiem odblokowania, zdjęcie trochę niewyraźne - jak to wygląda w tej kwestii? I w ogóle obsługa przycisków fizycznych bocznych daje rade?

A ta folia dołączana do tego case'a jest coś warta?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Arczi, kupiłeś już to etui? Bo mam pytanie - widzę wycięcia na wszystko poza przyciskiem odblokowania, zdjęcie trochę niewyraźne - jak to wygląda w tej kwestii? I w ogóle obsługa przycisków fizycznych bocznych daje rade?

A ta folia dołączana do tego case'a jest coś warta?

Dzisiaj kupiłem. Dostęp do wszystkich przycisków jest oki. Rzeczywiście nie ma nacięć na przyciski odblokowania i głośnosci, ale są idealnie wyprofilowane na case. Folii nie brałem ale sprzedają chyba w komplecie za 39.99. Ja kupowałem samego case za 29.99. Poprzednio brałem folię na Sensację XL i powiem szczerze, że taka średnia. Zresztą tu jest inny ekran, więc chyba nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nic nie naklejam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi