Skocz do zawartości
erotomajster

Ochrona HTC One X case'y, wsuwki i inne sposoby na zabezpieczenie naszych One X-ów

Rekomendowane odpowiedzi

toran

Ja używałem obydwu. Moim zdaniem to dwa różne modele. C700 u mnie bardzo słabo się sprawował, szybko się ubrudził (biały), zaczęły odchodzić ranty przedniej części. Nillkin natomiast nie chroni wcale przodu ale jak nakleisz folię to starczy. Po kilku miesiącach urwało mi się łączenie na wysokości przycisku głośności (żonie w Nillkin dla Xperii też i to w tym samym miejscu).

W poniedziałek przyjedzie etui z Anglii:

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B008WMZTCW/ref=oh_details_o00_s00_i00?ie=UTF8&psc=1

Liczę że będzie wytrzymałe.

pozdr,

Toran

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

czy można gdzieś dostać Slim Armor dla One X?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wilu94

a mógłby mi ktos doradzić co do tych ochraniaczy?

myślałem o niklinie ( 30 zł ) czy jak mu tam i właśnie o tym modelu v701 na allegro dostępny za 60zl + paczka

interesuje mnie coś co by było wytrzymałe a jednocześnie chroniło cały aparat no i wystawało z przodu na ekran ze jakbym telefon położył ekranem do podłoża to zęby nie leżał na szkle.

ktoś się coś orientuje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pxpxpx

Incipio - mam juz prawie dwa lata i jestem mega zadowolony (a kupilem tak naprawde przez przypadek bo koles nie mial na stanie innego case ktory zamawialem). Mam dokladnie ten model (incipio ngp semi rigid soft shell case) -> Incipio NGP Semi-Rigid Soft Shell Case for HTC One X - Smartphone Skin Cases - Mobile Nations Mobile Accessories

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wilu94

żadnych tam uszczerbków w kolorze tego incipio nie miałeś? kolega miał taki albo podobny case do wave II i wystarczył jeden nieostrożny ruch a telefon upadł na ziemie. na szczęście telefon był ubrany w ten case który rozsypał się jak szkło hartowane. tyle ze po miesiącu użytkowania tego case przez mojego kolegę strasznie mu sie kolor łuszczył z tego case. jakimiś takimi płatami schodziło jakby ktoś to na szybkości sprayem malował ;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pxpxpx

Nic takiego nie uswiadczylem a telefon pare(nascie) razy mi spadl na ziemie. Jak sciagnalem case to dalej jak noweczka :) Nawet folia byla na wyswietlacz ale nie zakladalem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi