Skocz do zawartości
erotomajster

Ochrona HTC One X case'y, wsuwki i inne sposoby na zabezpieczenie naszych One X-ów

Rekomendowane odpowiedzi

ja nie wiem czy to z mojej winy czy nie, ale mam na gorilla glass właśnie taką dziwną plamkę niewidoczną nawet pod słońce. i nie odczuwalną pod palcem ani paznokciem. dopiero gdy chuchnę żeby zaparował ekran i zacznę drapać lekko paznokciem wtedy jest odczuwalna. nigdy sie z takim czymś nie spotkałem. musi to być naprawde mikro że widoczne jest tylko pod parą albo troszkę jak jest zapalcowane. dlatego teraz zastanawiam się na folią na ekran

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qbus93
    Naprawde naklejacie folie na gorilla glass?? Po co?

Ja uwaliłem gorilla glass na S2 jak mi spadł telefon z uchwytu samochodowego. Miałem taką szramę na jakieś 3 mm widoczną w każdych warunkach.Ale i tak nie zakładam folii - każda folia pogarsza poślizg po ekranie. Telefon to telefon, a nie porcelana Rosenthala. Czas życia takiego telefonu jest krótki i burzliwy, a każdy pokrowiec/folia znacząco pogarszają estetykę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem używanie takiego wynalazku jest zbędne. Po co ? zakładać taki kokon na stałe naszemu phonowi. Rozumiem jakies futerko, czy coś podczas pobytu w kieszeni.

Ale cały czas użytkować telefon w takim czymś to pomyłka. Gruszby, brzydszy, a chyba w rękach go nie porysujemy ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj zauważyłem u siebie dwie małe ryski na ekranie. A konkretnie na tej czarnej części. Nie przypominam sobie aby telefon wchodził w jakieś reakcje z kluczami etc.Chyba, że w momencie jak straciłem go z uczu, a moja żona się nim odpowiednio zajęła :)

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dołączono o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

jest juz case mate hybrid

HYBRID TOUGH CASE-MATE HTC ONE X + FOLIA (2323000936) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. kiedys używałem w sensation , byłem bardzo zadowolony , konkretna ochrona telefonu

wydaję mi się, że jeśli już etui to dużo lepszym rozwiązaniem jest coś takiego: CASE-MATE BARELY THERE HTC ONE X + FOLIA (2323001004) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Tamten dośc mocno pogrubia phona a dodatkowo cena też jest dość wysoka, jak na TPU.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takie osłony na amazon są po 5-10 funi skąd oni biorą te ceny. Ja zamówiłem taki: http://www.amazon.co.uk/KC-Electronics-Green-Cover-Screen-Protector/dp/B007ZBOTAY/ref=?ie=UTF8&m=A18AMMXAQVRPDR jeszcze nie przyszedł ale pewnie będzie spoko i za 3funty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KunDun

Na htcsklep.pl są już oryginalne etui, dla wiadomości tych zainteresowanych ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PiPoLiNiO
    Na htcsklep.pl są już oryginalne etui, dla wiadomości tych zainteresowanych ;)

Skąd wiesz? Na stanie dalej pokazane 0 sztuk...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chwilowo chyba były, (2 sztuki) :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi