Skocz do zawartości
xHubercikx

Łączenie z WIFI przez PPPOE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od niedawna jestem posiadaczem telefonu LG PRADA 3.0, i pierwszy raz mój telefon posiada androida więc jestem całkiem zielony w operowaniu tym systemem. Mam w domu siec wi-fi do której muszę się łączyć poprzez połączenie PPPOE. Posiadam hasła do trzech urządzeń także bez problemu mogę jednocześnie na nich pracować jednak nie wiem w żaden sposób gdzie je mam wpisać w telefonie. Telefon znajduję sieć wi fi (domek) ale później trzeba stworzyć te połączenie szerokopasmowe i wpisać hasło i login tego już nie potrafię zrobić. Czytałem o tym chyba już wszystko ściągałem programy jednak żadne nie działają na moim telefonie nawet się nie włączają. Np. program wifiPPPOE wyskakuje error (you do not have root permission!) a program PPPoEW(no root, application will exit!) progrmy instalowałem z marketu. Nie wiem co to w ogóle za błedy. Z góry dziekuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    olusek

Te błędy są spowodowane tym, że system w Twoim telefonie nie posiada ' roota ' (uprawnień administratora). Przeczytaj w internecie co to root, jak go zrobić i co się z tym wiąże.

Co to za sieć?

Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

więc tak z tego co się doczytałem traci się gwarancję, ale można ja jakoś odzyskać. Tylko nie mogę znaleźć jak się robi tego roota na moim telefonie. A jeżeli chodzi Ci o sieć to nie rozumiem do końca pytania, jeżeli o operatora to star-net żuromin a jak o nazwe sieci wi fi to domek.

zrobiłem roota ale mam en sam problem programy z marketu nic nie dają co teraz ?

Edytowane przez xHubercikx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi