Skocz do zawartości
Peteros

Tracer OVO - 1,5 GHz (Cortex A8)

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka!

Ja również posiadaczem Tracera OVO się stałem ; )

Osobiście kupowałem w Sosnowcu oczywiście w wiadomym sklepie, za kwotę 399 ;)

Moim zdaniem, jak za tą kasę to REWELACJA! Sofcik 4.0, wszystko płynnie, tylko ten markcik, ale tu już widzę jakieś linki ze sposobami, to jutro również się tym pobawię ;)

Ps. Jak myślicie, będą custom roomy, root itp? :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    boberq

Czesc posoadam lg p500 i zastanawiam sie czy ten tablet w przegladaniu neta nie zmula czasem jak moj p500( po dobrym tunningu).

1 . Czy przegladanie tresci flash jest wygodne? Czy trzeba czekac godzine az sie zaladuje ?

2. Gier zainstaluje wiecej bo rozdzialka lepsza ale czy pojdzie cos fajnego?

3. Czy tablet ma fabrycznie root? Jesli tak to zainstaluj chainfire 3d z marketu i podaj wyniki w antutu dla 3d.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

jestem zainteresowany zakupem w carrefour tabletu Tracer OVO i mam do Was pytanie czy działa pod nim SKYPE (audio+video)?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kozubi

Ja tez mam kilka pytan.

Czy host Usb dziala bez problemow? Klawiatura, myszka, pendrive?

modemy Usb dzialaja?

Czy mozna ladowac tablet przez zlacze USB? Jakie parametry ma dolaczona ladowarka? Jak dlugo sie laduje tablet od 0-100%?

Moglby ktos wstawic jakies zdjecie zrobione tym tabletem? Tak chcialbym zobaczyc z ciekawosci :)

Jak dziala zlacze HDMI chodzi o jakosc obrazu?

Ogolnie jak sobie radzi z odtwarzaniem filmow (formaty)?

Czy tablet posiada Gtalka?

Oczywiscie poleca Piwka :)

Wysłane z mojego MB525 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ jackowawa

tak działa SKYPE (audio+video) :)

@Kozubi

host Usb - nie ma kabla w zestawie....zamówiłem oprzez alllegro ...jak przyjdzie napiszę...( w info jest o obsłudze modemów :

WCDMA: Huawei E230, E176G, E160E, E182G, E1782, E1750,UMG1691

ZTE MF633BP-1, MF633,MF637U,

CDMA2000/EVDO: Huawei :E150, EC1261,EC122, EC156, EC1270

ZTE AC580, AC2736, AC2746,

Czy mozna ladowac tablet przez zlacze USB?
    tak bez probloemowo
    Jakie parametry ma dolaczona ladowarka?
    5V 2A
    Jak dziala zlacze HDMI chodzi o jakosc obrazu?
    płynnie ale gorszy obraz (bardziej wyprane kolory) niz Sagemcoma cyfry Edytowane przez Tumelar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JDaniel, czy Tobie też się wywalają Ustawienia w momencie, który opisałem?

Ciezko powiedziec bo od piatku nie mialem tabletu w rekach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przyznam, że się nieco napaliłem na ten tablet, ale w jednym z 'Karfurów' sprzedawca pokazał mi dwa, które miały od nowości wady fabryczne, w jedym była plama na ekranie (jak by ekran był za mocno dociśnięty przez obudowę), a drugi miał pas przez całą długość ekranu, więc mój zapał w kwestii kupna OVO nieco zmalał.

Natomiast ciągle kusił mnie jego osprzęt (najbardziej procek i grafika :D ), niestety w testach wyszedł niemal identycznie co mój SE NeoV (wynik testu AnTuTu poniżej) więc go chyba sobie podaruję:

img20120409122108.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam

jestem zainteresowany zakupem w carrefour tabletu Tracer OVO i mam do Was pytanie czy działa pod nim SKYPE (audio+video)?

Pozdrawiam

Działa, niestety nie dokońca poprawnie, ja widzialem perfekcyjnie obraz z laptopa natomiast to co nadawał tablet było zbiorem pomarańczowych kresek, w tle których ledwo było widac obraz. Cos jest nie tak z kodowanie obrazu z kamery ;) mozliwe ze wina softu, albo skype'a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czesc posoadam lg p500 i zastanawiam sie czy ten tablet w przegladaniu neta nie zmula czasem jak moj p500( po dobrym tunningu).

1 . Czy przegladanie tresci flash jest wygodne? Czy trzeba czekac godzine az sie zaladuje ?

Ja się podpinam pod pytanie. Jakie macie odczucia odnośnie przeglądania netu na tym tablecie?

Czy ktoś mógłby porządnie przetestować wideorozmowę na Skype?

I jak wygląda sprawa z GG?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O rety ale macie problemy , ten tablet kosztuje nie całe 400zł a nie 5 tyś aby pytać o wszystko :) , czego oczekujecie za taką kwotę ? że będzie dzialać jak ten za 1500zł ? , jest to zwykły tablet do przeglądania neta itp , 1GHz wystarczająco wystarcza do przeglądania neta .

Ja kupiłem ten czekam na dostawe : Tablet 7 Android 4.0 Cortex A8 1.5GHz HDMI GRATIS (2257770498) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. , i nie mam żadnych pytań jak działa ;p , dostane go to sam będę wiedział , nie wiecie że jako konsument macie prawo oddać towar w ciągu 10 dni bez podania przyczyny ? hm ?

Ja kupilem go tylko dla oglądania filmów w pociagu , bo na telefonie oglądać to porażka , na więcej nie liczę no może na angry birds :) .

Jak za tą cene to trzeba brać i się nie zastanawiać nie wiadomo nad czym .

Edytowane przez adamus2006

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x