Skocz do zawartości
Peteros

Tracer OVO - 1,5 GHz (Cortex A8)

Rekomendowane odpowiedzi

wolfrl

Do Ployer MOMO9 na necie jest kilka, problem w tym, że Tracer OVO ma 97F1-D2-H2-H01-W402.20120313 i pewnie to coś oznacza i dlatego przyciski głośności działają na odwrót. Póki co znalazłem na... tureckim forum 97F1-D2-H2-H01-W402.20120210 czyli różni się tylko datą builda (nieco starszy jest). Ma stary Android Market, ale zaktualizował mi się do Google Play. Przyciski też działają jak należy. Jakby ktoś chciał to link poniżej:

https://hotfile.com/dl/150230121/1725902/97F1-D2-H2-H01-W402.20120210.img.html

A swoją drogą, to od tego wgrywania softu zrobiły mi się 4 tablety na koncie Google a:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

póki co wgrywam każdy znaleziony soft co by odpalić usb pendraiwa , nie mam modemu na usb żeby sie upewnic że działa usb host,planowałem zakup modemu tylko czy będzie działał???

Dzieki Wolfrl za line można wrócić do softu tracera

wgrałem nawe taki pełen chińczyk sun4i_crane_M701C_Punaier_1553 ale pamięć usb nie startuje

Edytowane przez marcin8881

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kris

Zatem w końcu ten tablet posiada host usb czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

testuje to kablem tablet- mini usb -usb wpiete w wymontowanie podwójne złącze usb w które jest wpięty pen ,dodatkowo podpiete zasilanie do tego złacza brane z usb komputera dodatkowe zasilanie potrzebowałem żeby użyć tego powiązania do navigacji . oczewiście z navi akira gepard kabel śmiga a z tabletem nie chce gadać.Ma ktoś jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

A masz zaznaczoną opcję w ustawieniach -> pamięć -> enable media scanning on usbhost1?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz mam soft 97F1-D1-H2-H01-N404 ployer(2.3.4) i nie widze takiej opcji ale na orginale tą opcjie włączałem i tez lipa

z usb chyba to ściema ale na tym sofcie ployer tablet chodzi o niebo szybciej jest kalibracjia akcelerometru i np. gra asphalt5 poprawnie chodzi czyli ekran nie obciety i chodzi sterowanie akcelerometrem.Najlepiej śmiga na tym sofcie 97F1-D1-H2-H01-N410.20120307

Wgram chyba soft tracera i bede to reklamował z powodu usb host i procesora maił byc 1500 a jest 1200 na 1500 zwiecha i najwazniejsze słaby zasięg karty wifi. Propo wifi to może nie ma żadnej anteny wbudowanej????

Poza tymi problemami na niższym antku tablet ok

Chyba że tylko mój model tak ma?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Jeżeli chodzi o procesor to wszystkie ovo tak mają, jeśli o usbhost - niebawem to sprawdzę u siebie, a co do wi-fi to u mnie jest całkiem nieźle - siedze w odległości ok 8 metrów od routera (wr1043nd), dzielą mnie 2 ściany (działowe) i mam jeszcze 2 kreski wg tego co tablet wskazuje, a internet działa całkiem żwawo.

Używam softu tracera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie chce postów nabijać , ale zauważyłem jak tabletem kręcisz to zasięg wifi pływa wnioskuje że ma nędzną antene

AP mam D-Link DI-524

Kolego Sebasmax bez urazy ale jak np. kupujesz auto o pojemności silnika 1500 a sie okazuje że ma 1200 to chyba coś jest nie kaman??

chyba brakuje tej pojemności co sie przekłada na wydajność motoru ,chodzi mi oto ze tracer wprowadza w błąd z tym prockiem ,na pudełku wyraźnie jest napisane 1,5GHz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x