Skocz do zawartości
Peteros

Tracer OVO - 1,5 GHz (Cortex A8)

Rekomendowane odpowiedzi

Brak roota - brak możliwości wgrania custom roma, brak instalacji niektórych aplikacji marketowych dzięki którym można wykonywac np. kopie aplikacji zainstalowanych żeby nie wgrywać ich ponownie jak coś wywalimy czy coś odsinstalujemy itp.

Hmm trochę teraz jak się dowiedziałem, że brak roota na niego to jednak nie tak kolorowo.. bo bez roota trochę uciązliwe przynajmniej juz sie z tym w telefonie obejść nie da raczej ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy GG i Skype działa bez problemów? (wideorozmowa)

Czy jest wygodna przeglądarka z bookmarkami?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy posiada on wbudowany GPS? Bo tablecik bardzo ciekawy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie posiada. Tu jest pełna specyfikacja: Specyfikacje urządzenia | Tracer OVO

---------- Post dołączono o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

Nie mogę znaleźć żadnych filmików z prezentacją tego tabletu na YT, macie coś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gry:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    makirl

Witam.

A jak sądzicie, czy można podłączyć przez bluetooth jakiś zewn. moduł gps???? w sumie mozna by miec fajna nawigację...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niby to samo, ale na pierwszy rzut oka widać że producent kombinował coś przy procku, więc wolę jednak poczekać na recenzje tego Tracera.

Najważniejsze żeby nie mulił, bo niektóre tanie tablety mają lagi i potrafią zrazić do korzystania z Androida.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo ciekawy sprzet. Wizualnie podoba mi się zdecydowanie bardziej niż A73, no i ICS odrazu na pokładzie.

Przejrzałem Alle i dwie aukcje po 1 sztuce przez Carefoury były wystawione - szybko znaleźli się chetni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    no i ICS odrazu na pokładzie.
    napewno jest już ICS na nim? bo z tego co wczesniej pisali to jest z 2.3.4 z możlwiością update do ics 4.0, a kiedy będzie ten update dostepny to może juz byc zależne od nich...

chyba, że po włączeniu można zaraz zrobić update..

widac na filmach na yt że z ics działa całkiem całkiem jak za taką kase... z 2.3.4 tez jest film i tam jest słabo...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.