Skocz do zawartości
Peteros

Tracer OVO - 1,5 GHz (Cortex A8)

Rekomendowane odpowiedzi

ra-vau: jak możesz to nakręć kilka minut jak ten tablet zachowuje się podczas normalnego przeglądania netu, jakiś filmik youtube, flash i ogólnie czy nie laguje nawigacja. Jeśli wydajność i płynność jest na poziomie A73 to chyba mamy kolejny hit.

Edytowane przez bartiko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

byłem w carrefour - Szczecin, Było tam za gablotką tego sporo, z 5 minimum. Poprosiłem o możliwość zobaczenia sprzętu, bez problemu się zgodzili. Tablet całkiem fajny, dotyk chodzi bardzo dobrze, płynność również bardzo dobra. Wykryło mi jakieś wifi, niby połączyło, ale net nie chodził. Klawisze fizyczne są średnie.. W sumie klawisz wstecz w ogóle nie cofał.. więc chyba coś nie

tak było z nimi... Wyświetlacz - szału nie ma jak wiadomo, kolory troche wyblakłe, jednak jest dobrze. Ale.. i tu poważny problem? A może to tylko wada tego jednego egzemplarza.. Trzymałem tablet w dwóch rekach, i zacząłem palcami delikatnie pukac w tył obudowy (przypadkiem;) taki tik;p) i było widać to na ekranie, efekt jak dotkniemy ekranu

monitora. Ścisnąłem tablet lekko - to samo. Nie mówiąc już o mocniejszym puknięciu czy ściśnięciu. Czy ktoś z użytkowników tego taba zauważył taki problem. Chcę zaznaczyć, że te pukanie to było bardzo delikatne - takie same jak robimy to podczas korzystania z ekranów pojemnościowych, a nawet lżejsze. Czy ktoś miał podobne doświadczenie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tablet miałem dzisiaj w ręce już posiada ICS (na opakowaniu widnieje opis iż posiada andka 2.3.7) więc miła niespodzianka. Tak samo niespodzianką jest to iż posiada 1GB pamięci operacyjnej a nie jak opisywane 512MB. Bardzo płynnie chodzi. Jeden minus to brak dodatkowego okablowania. Posiada tylko kabel USB (NIE host) i ładowarkę sieciową.

Tak więc po zakupie tego tabletu powinno się jeszcze dokupić 2 dodatkowe kabelki (przejście z mini HDMI na HDMI oraz Host USB pozwalający na podłączenie chociażby modemu 3G, klawiatury, myszki)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sudivad, a zauważyłeś taki problem jak ja opisałem post nad Tobą? o tym "efekcie dotknięcia ekranu" przez puknięcie, ściśnięcie obudowy - delikatne. Szkoda, że nie przyjrzałem się, czy tamten miał 1GB pamięci. Tablecik fajny, ale martwi mnie ten ekran - chyba, że to tylko tamten egzemplarz...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A może wszystkie tak mają? Pukałeś w inne? :D

Ciekawe co mówisz bo producent na swojej stronie podaje 512MB. Czyżby nie wszystkie miały 1GB?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    asffaf

Ciekawi mnie jakie odtwarza formaty. Czy np 1080p się uda. A73 sprosta. Coś czuję że nastąpi wysyp tanich tabletów :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    RaVek

Z tym 1Gb RAMu to jesteś pewien że dobrze widziałeś? Podejrzane to ;P

Jeśli to prawda, trzeba będzie prosić obsługe o możliwość poprzebierania :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w inne nie pukałem, bo były zapakowane. Jednak jeśli każdy tak ma, to jest to ogromna wada. Rozumiem, jeśli to wymagałoby trochę siły, a nie delikatne ściśnięcie..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Być może tablety innych marek też tak mają w większym lub w mniejszym stopniu, trzeba sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x