Skocz do zawartości
Peteros

Tracer OVO - 1,5 GHz (Cortex A8)

Rekomendowane odpowiedzi

JAROxd
    Pytanie nooba: dlaczego AnTutu pokazuje zaniżony stan pamięci "razem" i "całkowita"? Ledwo ponad 1GB pamięci wewnętrznej flash i karta SD 6GB? :facepalm3:

nie jest zaniżony, 8 giga jest podzielonych jako pamięć wewnętrzna dla tabletu w tym na zainstalowane appki a 6gb pozostałej na cały inny stuff typu muzyka i pliki gier itd.

ogólnie średnio się sprawuje w sprawach internetowych, troche lagujący yt to też nie najlepiej świadczy. za to układ nie najgorszy :oczy: spróbuj na nim odpalić jakkolwiek gta III bo aż jestem ciekaw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tent

Ja niestety mam problem, wczoraj podczas przywracania ustawień fabrycznych coś poszło nie tak i pojawił się tryb recovery w którym niestety nie da się sterować (nie działa vol - +). Od tego czasu nie działa mi wifi (wykrywa sieci, ale nie udaje mu się nawiązać połączenia), a system za każdym razem po ponownym włączeniu nie odpala się w trybie wprowadzenia do systemu i nie zapamiętuje żadnych ustawień jak język czy czas. Może ktoś jest w stanie coś poradzić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To można ten tablet zrootowac skoro recovery miałeś?

Przywróć jeszcze raz ustawia fabryczne.

Wysłano z Galaxy Spica z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tent

Przywracałem z 10 razy ustawienia fabryczne za każdym razem to samo, brak możliwości sterowania i jedyna możliwość to przytrzymywanie Power i system startował, lecz za każdym razem w trybie pierwszego uruchomienia i tak jak pisałem wyżej nie pamiętał ustawień.

Chętnie bym go zrootował, czy nawet wgrał nowego flasha ale nigdy tego nie robiłem.

Próbowałem w nocy kilku sposobów, ale ostatecznie zawsze coś nie wychodziło (np. w SuperOneClick był problem z portami)

Edytowane przez tent

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakby ktoś mógł przetestować i ewentualnie nagrać filmik jak chodzą na nim gry np. gta 3 ( o ile ruszy ;d ) czy też asphalt 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tent

Bardzo chętnie nagram filmik i po testuje różne aplikacje jeśli ktoś pomoże mi go zrootować :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    RaVek

Są filmiki z gier/aplikacji w tym wątku, trzeba poszukać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

RaVek, tak, jest filmik, ale na nim tylko angry birds seasons , które ruszy na każdym sprzęcie :PP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    RaVek

Słabo szukasz, jest filmik na którym koleś odpala masę gier w tym np. gta... Kończmy spam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ra-vau

Ostatni filmik... GTA3 na Tracer OVO.

Wersja nie modyfikowana.

Od siebie dodam, że mój Advent Vega na Andku 2.3 z TEGRA2 chodzi jednak płynniej. a:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x