Skocz do zawartości
Peteros

Tracer OVO - 1,5 GHz (Cortex A8)

Rekomendowane odpowiedzi

dorwalem sie do tabletu. Poki co jestem zadowolony, 4.0.3 dziala plynniej tutaj niz na galaxy tabie 8.9" andek 3.0. Gry wmiare faktycznie dzialaja a ekran jest wyblakly.

Niestety.. nie dziala spora czesc aplikacji, z tych ktore mam zainstalowane na tel laskawie zainstalowalo sie 30-40%! Reszta jest niedostepna dla twojego urzadzenia (any idea co z tym fantem bez roota zrobic?).

Po za tym generalnie bardzo pozytywnie :)

a co do baterii, 2h zabawy 20% z wlaczonym wifi. Wiec latwo policzyc czas jaki bedzie dzialal :)

Edytowane przez martrzyk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    (any idea co z tym fantem bez roota zrobic?).

Zmienić nazwę urządzenia w build.prop?

Wydaje mi się, że możesz się zastosować do tego. To do GC A73. Ale to tylko mi się wydaje.

http://forum.android.com.pl/f497/poradnik-sposa-b-na-market-google-play-i-gry-135009/

Edytowane przez karol123

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

martrzyk , czyli trzyma ~9-10h? :eek: Gdyby tak było to byłby to rewelacyjny wynik :PP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ra-vau

Nie trzyma 10h. By 'test' był miarodajny, załaduj do pełna, ... i baw się z włączonym wifi do rozładowania... ;] ///

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ra-vau, sprawdź czy ruszy na nim order&chaos i minecraft pe :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sunko

Hej!

Faktycznie w Google Play opisuje się jako "Unknown M711" I nie widzi z 60% softu..

Jest na to sposób ściagnać *.apk i wgrać "z ręki"..

Apk można pobrać przez plugin do Chrome lub..... a backupu z TitaniumBackup (sam APK) z innego urządzenia. Tak wgrałem Angry Birds, Angry Birds Rio, Safe Browser itd....

---------- Post dołączono o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

Ameridan's Ployer Momo9 Weblog

może komuś się przyda....

---------- Post dołączono o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

wyglada, że jest root CWM ..itd....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wolfrl
    Apk można pobrać przez plugin do Chrome

Jak się nazywa ten plugin? Bo póki co, to ja ściągam na HTC Desire, robię kopię zapasową w ES File Explorerze, którą najpierw przerzucam na kompa, a później z kompa na tablet i tak instaluję a;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tablet wytrzymal mocnego uzywania prawie 5h, szalu brak, tragedii tez. (z tego 1.5h w cogs gralem i chyba 1h w anomaly warzone). Zobaczymy jak bedzie jak dokladnie sie naladuje.

Generalnie, procz problemu z marketem jest ok. Trzeba bedzie sciagac na telefon apki i wrzucac na tablet.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sunko

Pobieranie APK z marketu ...

Download APKs from the Android Market with a Chrome extension -- Engadget

---------- Post dołączono o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

Tylko proszę być pewnym, że chce się to robić, ten plugin niby działa (kolega testował) aczkolwiek nie podoba mi się to ze wysylasz swoje dane gdzieś tam gdzie nie znasz kodu źródłowego...

---------- Post dołączono o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

APK Downloader – Download APK files from Android Market to PC

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Słyszałem, że root z superoneclick uszkadza wyjścia usb i hdmi...słyszeliście coś o tym???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x