Skocz do zawartości
Peteros

Tracer OVO - 1,5 GHz (Cortex A8)

Rekomendowane odpowiedzi

@up

Hahahaha.Nie.to nieprawda

Wypowie sie ktoś na jego temat?

plusy,minusy

I czy naprawde on kosztuje 399zł w carrefourze?

Edytowane przez darkmatthew

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ra-vau
    Wypowie sie ktoś na jego temat?

Do 500 pln nic lepszego nie znajdziesz.

I czy naprawde on kosztuje 399zł w carrefourze?

Tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wolfrl

Jako, że już Wielkanoc, to macie dobrą nowinę na Zająca ;)

Ten tablet ma roota. Wystarczy z marketu ściągnąć Superuser 3.0.7, następnie wejść w ustawienia i w sekcji General jest opcja "Plik SU vnull Dotknij aby sprawdzić dostępność aktualizacji". Trzeba to zaktualizować i będzie działać a:P Jeśli za pierwszym razem nie wyjdzie, to trzeba powtórzyć.

Edytowane przez wolfrl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadza sie tablet ma roota fabrycznie. Ja na swoim bez problemu wgralem nowszy build systemu i odblokowalem dostep do marketu. Cala opercja trwa nie jest skomplikowana. Wszystko opisze troche pozniej jak bede siedzial przy kompie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ma jakieś wady?Ktoś pisał,że jak sie puknie z tyłu to na ekranie dziwne,rzeczy się dzieją.Prawda?

---------- Post dołączono o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

antututracer.jpg

Wynik z AnTuTu Benchmark v2.7.3 ... musze ściągnąć coś do screenów robienia... fota 'live'/... :oczy: reszta za chwilę, albo rano ;)

Co do "PASÓW" ... -> tablet po rozładowaniu, próbuje wstawać mimo padnięcia, i u dołu wyświetlają sie pasy, tak jakby wyświetylacz był uszkodzony. MI to nie przeszkadza.

... dane:

antututracerravau.jpg

..

antututracerravau2.jpg

800x444?LOL a nie powinno być 800x480?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wrzucilibyście tu link do zmienionego przez siebie build.prop żeby wykrywało jako SGS II lub coś innego bo zrobiłem coś głupiefgo i tablet się nie uruchamia ;( Jak wejść przez PC do folderu /system?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ameridan's Ployer Momo9 Weblog

Tutaj wszystko jest pieknie opisane. Robilem wg instrukcji ze stronY i wszystko poszlo gladko

Recovery tez dziala

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem Tracer Ovo w piątek - oczywiście w markecie wiadomej sieci na terenie Polski.

Podobnie jak koledze o nicku 'tent', udało mi się już doprowadzić do stanu, gdzie urządzenie wraca do ustawień fabrycznych przy każdym reboocie (cykl power off, power on). Nie jest to kwestia przycisku 'reset' na obudowie (opisanego 'R'). Przycisk ten daje się wcisnąć. Jak go wcisnę w trakcie pracy urządzenia, to faktycznie się ono restartuje. Czyli przycisk resetu jest niewinny.

Jakie mam objawy? Otóż ekran "Storage" w "Settings" pokazuje uparcie, że mam 41.32MB w "Internal Storage" w typie "Applications" i że jest to 100% dostępnego "Internal Storage" i że nie mam tam nic poza "Applications". Ogólnie z tego co pamiętam, to zaraz po zakupie "Internal Storage" pokazywało około 1GB i były tam różne rzeczy. Obecnie próba wykonania "Factory Reset" z poziomu menu 'Backup & Reset" kończy się tak, że urządzenie się rebootuje ale po drugim ekranie (takie wielkie zielone logo android na cały ekran) pokazuje się obrazek przewróconego ludzika android z otwartą klapką z przodu i na tym znak czerwonego wykrzynika na tle niebieskich przycisków na ludziku. Śmieszne, ale nie udało mi się tej grafiki zlokalizować na google images. Jak się pojawi ludzik, to trzeba poczekać trochę i urządzenie się samo rebootuje jeszcze raz.

Jak doszedłem do tego stanu? Otóż po zakupie urządzenia wgrałem Angry Birds Seasons (jedyne, które Market Play pozwalał wgrać). Pograłem trochę. Nawet dużo. Ze dwa dni. Później mnie zainteresowało, czemu urządzenie pokazuje 308 MB RAM. Zatem zainstalowałem z marketu kilka aplikacji pokazujących informacje o systemie. W tym zainstalowałem "Terminal Emulator" oraz taką drugą aplikację, która jest trochę emulatorem terminala, trochę informacją o systemie. Teraz nie pamiętam co to była za aplikacja. Dodatkowo zainstalowałem BusyBox (Stericson). Po wrzuceniu BusyBox pojawiło się polecenie 'free' w terminalu (wcześniej nie było). Polecenie pokazywało nadal 308 MB pamięci. No to zajrzałem do dmesga ale ponieważ urządzenie miało uptime około 2 dni, to nie było początku dmesg dostępnego. Ponieważ chciałem obejrzeć na dmesgu rozmiar pamięci, to zrobiłem reboot. I się niemiło zdziwiłem, bo poszedł factory reset i jest stan jak powyżej opisałem.

I teraz dwa pytanka: ktoś ma pomysł co się stało z tym "Internal Storage"? No i jak to odkręcić?

Dodam, że teraz się nie da nic zainstalować - żaden APK - ściągałem przez WWW a nie przez Market Play. Zeznaje, że nie ma storage i nie ma się co dziwić - próbuje do Internal wrzucać. Jeszcze nie podłączałem ADB.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Djok

Całkiem niezłe wyniki ma w benchmarkach. Jak z ogólną płynnością systemu?

Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wwwrzuci ktoś build.prop???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x