Skocz do zawartości
LaseKK

Nowa bateria- zamiennik, pomoc w wyborze

Rekomendowane odpowiedzi

emilek

Porównaj ile kosztuje oryginalna bateria do i5700 od Samsunga - ponad 100zł.

Nie ma możliwości aby zrobić porządną baterię która ma 1600mAh za 30zł, jak ona ma połowę deklarowanej pojemności to będzie dobrze.

Zresztą ten opis na temat formatowania (baterii się nie formatuje tylko formuje ale to już inna sprawa) ni jak ma się do prawdy, baterii litowo-jonowych nie lubią jak się rozładowuje do końca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Makif

Którą wybrać firmę z tych tanich baterii żeby byla w miare w miare,chciałem kupić ta ładowarkę o ktorej jest mowa na początku lecz koleś sie pomylił i nie ma do tego modelu jej i wycofał aukcje:/

---------- Post dołączono o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

Co powiecie na to:)

http://cgi.ebay.pl/SAMSUNG-i5700-SPICA-i8910-OMNIA-VODAFONE-H1-360-BATTERY-/350373786794?cmd=ViewItem&pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item5193e7b4aa

---------- Post dołączono o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

To kupie raczej

http://cgi.ebay.pl/X174-Battery-Charger-For-Samsung-B7300-i5700-NEW-/230474219024?cmd=ViewItem&pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item35a9557e10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Używana bateria, ryzyk fizyk :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Makif

będę zamawiał ta ostatnia z ładowarka jak przyjdzie napisze jak smiga ale to potrwa z hong-kongu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lyczko
    będę zamawiał ta ostatnia z ładowarka jak przyjdzie napisze jak smiga ale to potrwa z hong-kongu ;)

Chętnie kupił samą taką ładowarkę, Nie będziesz chciał sprzedać może?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Makif

zamów sobie tez,nie zamawiałeś nigdy nic na e-bayu elektroniczne rzeczy sa tanie jak cholera od azjatow

---------- Post dołączono o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

właśnie sie skontaktować z kimś z allegro i taki sam zestaw moze mi sprowadzic za 95zl wiec niech zyja Azjaci:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mietas

A ja właśnie przeżyłem szok, gdy zobaczyłem, że oryginalna bateria do spicy kosztuje 120zł o_O"

Chyba muszę bardziej dbać o swoją i unikać tego rozładowania (a zdarzyło mi się już kilka razy, niestety =/).

Ale trzeba by się zastanowić nad zapasówką, sami wiecie, że jak się coś robi z telefonem, to potrafi rozładować się w jeden dzień (niestety wczoraj tego doświadczyłem).

Niestety moja bateria z 15% do 1% rozładowuje się w kilkanaście minut (jeśli nawet)...

A w kwestii dbania o kondycję akumulatorka - wychodzi na to, że jak jest 5%, to najlepiej wyłączyć telefon =]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie jest nokia sprzed kilku lat...

Trzeba ją po prostu co noc ładować. :(

Wysłano z mojego GT-I5700 przy użyciu Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi