Skocz do zawartości
Lukasss_PL

Football Manager Handheld 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczy jak będziesz klikał cały czas continue i w koncu pojawi ci się go to match. Sprawdź w fixtures kiedy masz rozegrać następny mecz.

Ok, dzięki, działa. Tylko, że cały czas mam mecze towarzyskie :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    XisD

A masz kariere?

Bierz ciagle continue i bedziesz mial mnostwo meczy, oczywiscie na poczatku jest troche towrzyskich :) Ale potem to juz bajer.

Ja tylko nie wiem co zrobic moge ze zbanowanymi graczami lub poturbowanymi tzn tymi ktorzy wymagaja opieki medycznej, pomoze ktos??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wlaśnie zakupiłem GC S73. I moge potwierdzić, że 7 cali tab smiga pięknie. Muszę to trochę ogarnąć, ale wygląda fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja tylko nie wiem co zrobic moge ze zbanowanymi graczami lub poturbowanymi tzn tymi ktorzy wymagaja opieki medycznej, pomoze ktos??

A co chcesz z nimi zrobić?

Ja natomiast nie mam pojęcia jak przenieść niepotrzebnych zawodników do rezerwy. Ma ktoś jakiś pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No więc napisze co i jak ... w szczególności jak najlepiej grać w tą gre.

Mam ją na IPhonie 3GS i jest w porządku.

Kariere warto zacząć na początku w miarę średnim klubem by potem piąć się w górę... od siebie polecam takie kluby jak Bayer, HSV, Lazio, Napoli, Udinese, Newcastle, Bolton, Fulham czy nawet Everton (dokładnie nie wiem jakie ligi są na andku) warto grać 4-4-2 chociaż to zależy od klubu. Nie radzę też nastawiać się że hmm... np. Bayer ma spory budżet to kupie jedną gwiazdę bo ona i tak sama nic nie zdziała.

Grę polecam i całkiem miło się gra.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    XisD

@up

Dzieki za info :)

Ja gram osobiscie barcelona i jestem 2 w lidze i dobrze idzie, tylko nie wiem co zrobic z tymi ktorzy sa ranni tzn wyczerpani, i da sie jakas podkrecac ich umiejetnosci? i jak zdobywac kase

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jesli zawodnik jest wyczerpany to polecam posadzić go na jeden mecz na trybun(poza kadre) żeby odpoczął. Kase zdobywa się po sezonie, lub ew. sprzedając zawodnika.

Barceloną polecam grać taktyką 1-4-3-3 (z klasyczną czwórka obrońców, Iniestą(Thiago), Xavim(Fabregas), Bousqets( Keita) w pomocu i klasycznym napadem po lewo Villa, po prawo Sanchez(Pedro) a na szpicy Messi. lub 1-4-1-2-3 ( tak samo tylko bousqests czy Keita cofnięci)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy komuś udało się przenieść zawodnika do rezerw? i czy zatrudnia się gdzieś trenerów czy tylko opcje treningowe?

Gra się nieźle ale jak już gra jest tylko po angielsku to szkoda, że nie można prowadzić klubu w lidze polskiej. Ale gra i tak wciąga i przypominają mi się czasy spędzone na CM. Ciekawe jak szybko reputacja menagera pójdzie do góry :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmmm... Dziwne. Pomimo iż gra nie jest kompatybilna z moim telefonem (Samsumg Galaxy3), kiedy kupiłem ją na Asusa Eee Pada Transformera i zainstalowałem na tym telefonie chodzi. Używam Chainfire (bez niego nie ma tekstur), mam OC @1,2GHz i SWAPa i pomimo może lekko nieczytelnych napisów (rozdziałka 240x400) da sie grać. A na tablecie bajka :)

Dużo lepsza od MyFC Manager 2012 i Karza Football Manager :)

Carved from my I5800 with Tapatalk Cyan :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Maciej jakieś rady co do taktyki?

Ktoś pytał : Tak na 7 cali jest na fullscreen.

---------- Post dołączono o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

Maciej jakieś rady co do taktyki?

Ktoś pytał : Tak na 7 cali jest na fullscreen.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi