Skocz do zawartości
Lukasss_PL

Football Manager Handheld 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Ja Goclever A73 mam ogromne pasy :( Gra jest wielkości wyświetlacza może SGS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy zatrudniacie jakis trenerow i scoutow bo tego nie potrafie w grze znalezc?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma takich opcji z tego co widze :-)

Jestem troszke rozczarowany ta gra. Liczylem na ciut bardziej rozbudowana. Gral ktos na iPhonie? Ciekaw jestem jaki wygladaja te wersje w porownaniu.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    StagG
    A jaka druzyna gracie w karierze?

Chelsea 4ever ;)

gierka wciąga, jednak szkoda, że nie ma dźwięku i wsparcia dla zewnętrznego TTS który by "czytał" przelatujące komunikaty. brakuje mi też ustawienia, by mapa boiska była cały czas widoczna.

Send from my Optimus 2X using Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    czy komuś udało się przenieść zawodnika do rezerw?

Tak, kilkasz na piłkarza, potem 'Action' i masz 'Demote'- co oznacza przeniesienie do rezerw, 'Promote' oznacza awans z drużyny rezerw do I składu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja gram Liverpoolem.

Jak wyglądają u Was ustawienia treningów? Mianowicie: ustawienia treningów bramkarzy, obrony, pomocników i napadu? Jak najlepiej dopasować by grali bardziej efektywnie?

Początek sezonu miałem fatalny, dużo remisów. Teraz mam styczeń 2012 i jestem 2 w tabeli, oba puchary w zasięgu ręki. Preferuję 4-4-2, ale nie wiem co zrobić by bardziej dominować w spotkaniu. W "taktyce" ustawione mam na:

" Mentality: Attacking

Passing: Mixed

Tackling: Normal

Pressing: Yes

Offside Trap: Yes

Counter Attack: No

Men Behind Ball: No"

Znalazłem to wczoraj na necie, moi grają w kratkę. Pomimo zmian itd. potrafią wygrać z ManU 4:1 by za chwilę zremisować 1:1 z Blackburn (złośliwe, bo grają praktycznie jak prawdziwi ;p).

Ogólnie gierka fajna, podczas meczu brakuje mi w sumie tylko 1 rzeczy: żeby ustawić pokazywanie tylko akcji po których wpada bramka. No i mogliby dać poziomy trudności do wyboru, ciężko kogoś dobrego kupić nie wydając majątku :)

Wam też podczas gry bateria znika w oczach?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na samym początku, jeśli masz ok. 30 mln. euro jedynym słusznym wyborem jest Neymar. Może trzeba wydać na niego dużą część budżetu, to zarząd po zakupie jest zachwycony, gracz sprawdza się w każdym klubie (UWAGA! Musi być ustawiony w ataku z rolą 'Poacher' (Można ustawić tylko w trakcie trwania meczu). Wtedy jest on gwaranetem strzelenia gola w każdym meczu.

---------- Post dołączono o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Na samym początku, jeśli masz ok. 30 mln. euro jedynym słusznym wyborem jest Neymar. Może trzeba wydać na niego dużą część budżetu, to zarząd po zakupie jest zachwycony, gracz sprawdza się w każdym klubie (UWAGA! Musi być ustawiony w ataku z rolą 'Poacher' (Można ustawić tylko w trakcie trwania meczu). Wtedy jest on gwaranetem strzelenia gola w każdym meczu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gra która śniła mi się po nocach a teraz przez nią nie będę miał snów ;) warta takiej kasy:D

no i kapa... 30zł poszło w błoto :( włączam aplikacje i wyskakuje nieoczekiwane zamkniecie jak chce pobrać dane aplikacji...

Edytowane przez gibek19992

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wgrywalea na fon zadnych custom romow i innych kombinacji?

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    XisD

Kurd* a mi zabrali barcelone moja druzyne nw czemu ; ( i zaczynam gre od nowa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi