Skocz do zawartości
Lukasss_PL

Football Manager Handheld 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Ja grałem na iPhonie.

Zaraz kupie gre na androida to wam powiem różnice.

1. Na iPhonie można od początku wybrać sobie jakby 4 kraje w których można będzie pracować, jak wywalą Cie z twojego klubu, na Andku mamy tylko 1 kraj do tej mozliwosci.

2. Na iPhonie można umieszczać swoje osiągniecia na Facebooku/Twiterze... tutaj tego brak.

3. Na iPhonie można oglądać swoje osiągniecia(Achievements)

4. Na iPhonie jest opcja (Music Player).

Polecam żeby lepiej widzieć skład przed meczem wejść w view-> i na gorze zaznaczyć formation.

Jeżeli macie sporo kasy, radzę inwestować w zawodników do 21 lat.

-Pato

-Bale

-Lukaku

-Wilsere

-Neymar

-Hazard

-Ganso

-Kroos

-Jovetic

-Muniain

Oczywiście jeżeli ktoś gra Barca/Realem/Chelsea/United czy Milanem to nie ma po co rzucać się na tak dobrych zawodników tylko kupic takich za 5-8 milionów.

PS. Na tablecie 7 cali jakość jest tak słaba , że masakra poza tym wielkość gry to pół ekranu... tak jakby była dopasowana do SGS'a..

Edytowane przez danielox11

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nie wgrywalea na fon zadnych custom romow i innych kombinacji?

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2

Rom standardowy legalny dla polski. zmieniany z 2.2 na 2.3.6. pierwsza gra z marketu i juz kapa...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    XisD

No wlasnie nie dlugi ani grosza nie wydalem. Wszystkie mecze prawie wygrywalem. Moze to przez kontrakt? Gdzie sie go przedluza?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak długo grałeś? Ja również gram w Barcelonie, skończyłem sezon i zostałem na pozycji trenera (wygrałem LM i Lige, z pucharlu hiszpanii odpadłem w ćwierćfinale)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

PS. Na tablecie 7 cali jakość jest tak słaba , że masakra poza tym wielkość gry to pół ekranu... tak jakby była dopasowana do SGS'a..

Na Galaxy Note gra smiga idealnie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na Htc Desire śmiga jak trzeba.Z Arsenalu wyleciałem,biorę się za najniższą ligę w Anglii.Skautów trzeba zatrudnić,oni są dostępni.Wybiera się obszar gdzie mają szukać talentów i szukają.Ważne by trafić z ustawieniem drużyny,grałem 4-4-2,3-5-2 a dopiero jak zagrałem Swipper to drużyna załapała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz gram Psv i idzie nieźle.Ale po co są rezerwy to nie wiem.Mogę odesłać zawodnika z pierwszego składu do rezerw i go przywrócić ale z samymi rezerwami nic zrobić nie można.Podobnie z niektórymi zawodnikami w pierwszym składzie.Jest zaznaczony zawodnik na czerwono ale nawet oferta kontraktu nic nie daje by grał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rezerwy są po to, aby np. młodych obiecujących graczy właśnie tam przesunąć, aby się ogrywali a nie siedzieli na trybunach.

Wysłane z mojego Samsung Galaxy Note

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dopiero za drugim podejściem doceniłem klasę tej gry.

Za pierwszym razem była drużyna z IV ligi włoskiej, jednym ustawieniem przeszedłem pół sezonu ze zwycięstwami i remisami. Nagle wpadło kilka dziwnych porażek a sama gra trafiła do kosza :D

Drugie podejście, ta sama drużyna z Serie C1/B (IV Liga?).

Postanowiłem sprawdzić co właściwie ta gra oferuje.

Skorzystalem z pomocy scoutów, raz na jakiś czas podsyłają zawodnika z 10 po kilkanaście tysięcy. Przygotowałem ok. 5 różnych ustawień, w odpowiedzi na różne ustawienia przeciwnika. Styl gry od defensywnego z kontrami do ataku z presingiem. W zależności od "trudności" przeciwnika grałem pierwszym, drugim lub nawet "trzecim" składem. Oczywiście w zależności od kondycji zawodników stosowalem różne opcje treningów.

Efekt? BRAK PORAŻKI W SEZONIE!

5e4e81be-4633-d893.jpg

5e4e81be-4091-950f.jpg

Poza tym wziąłem wszystko, łącznie z pokonaniem AC Milan w półfinale Pucharu Włoch. A potem w Super Pucharze.

5e4e81be-448b-41a4.jpg

Przedłużyłem kontrakt i za chwilę gram w Euro Cup czyli na moje Lidze Europy.

5e4e81be-450f-13d4.jpg

Grę polecam wszystkim.

Wysyłane z mojego HTC Desire HD A9191 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi